|
18.05.2017 На Полтавщині неповнолітня школярка наковталась пігулок через сварку з матір'ю
| ||
Вчора, 17 травня до реанімаційного відділення кременчуцької міської лікарні доставили 13-річну школярку, повідомляє Grebenka.com з посиланням на Вісник Кременчука.Подія сталася на просп. Лесі Українки, дівчина наковталася пігулок трьох різних препаратів. За інформацією поліцейських, вона хотіла покінчити з життям після сварки з мамою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всесвітній День медичної сестри у Пирятині Наразі стан здоров'я школярки тяжкий, лікарі поставили діагноз - гостре медикаментозне отруєння. Всі обставини події з'ясовують правоохоронці. Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, Однокласники, "ВКонтакте" та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці. Схожі матеріали: | ||
| ||

Вчора, 17 травня до реанімаційного відділення кременчуцької міської лікарні доставили 13-річну школярку, повідомляє 


















