|
07.03.2013 На Полтавщині збільшать кількість бригад "швидкої" допомоги
| ||
На Полтавщині збільшать кількість бригад "швидкої" допомоги У Полтавській області планують створити 14 додаткових бригад екстреної медичної допомоги, повідомила учора прес-служба Полтавської обласної адміністрації з посиланням на керівника Департаменту охорони здоров'я Віктора Лисака.За його словами, в регіоні створено чотири станції екстреної медичної допомоги, 24 підстанції і 28 тимчасових пунктів базування бригад. Пріоритетним завданням нинішньої влади є створення єдиної диспетчерської служби, оснащеної сучасними технічними засобами. Нагадаємо, що у Гребінківському районі 1 березня 2013 року було офіційно відкрито центр первинної медико-санітарної допомоги, головним лікарем призначено – Карпця Сергія Григоровича. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині офіційно відкрито центр первинної медико-санітарної допомоги Позитивною особливістю роботи служби в області є збереження бригад спеціалізованої медичної допомоги, серед якої співробітники кардіології, неврології, психіатрії, а також дитячої і інтенсивної терапії. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

У Полтавській області планують створити 14 додаткових бригад екстреної медичної допомоги, повідомила учора прес-служба Полтавської обласної адміністрації з посиланням на керівника Департаменту охорони здоров'я Віктора Лисака.


















