Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
21.01.2019
Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається в Пирятинському районі

Ситуація по захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції

Стан захворюваності на грип та ГРВІ в Полтавській області

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається в Пирятинському районіЗа повідомленням Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 2 тиждень року (07.01.19 - 13.01.19) захворюваність на грип та ГРІ в Україні на 12% менше епідемічного порогу, показник захворюваності за тиждень становив 427,2 на 100 тисяч населення; зареєстровані вісім летальних випадків (випадків смерті) від грипу; при дослідженні методом полімеразної ланцюгової реакції (далі – ПЛР) зразків матеріалу від хворих на ГРІ в половині зразків отримані позитивні результати на грип, в циркуляції переважає A(H3N2); епідемічні пороги перевищені в Чернігівській (на 34,2%), Житомирській (13,7%), Сумській (10,7%) та Одеській (2,0%) областях; госпіталізовано 4.6% захворілих; з початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 156 тисяч осіб, 0,34% населення України.

В області за 3 тиждень 2019 року (станом на 21.01.2019) продовжується сезонний підйом, захворюваність на гострі респіраторні інфекції на стабільному рівні, показник по області нижче епідпорогового, однак на окремих адміністративних територіях спостерігається значний ріст захворюваності.

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 924 особи, захворюваність зросла на 3%, показник – 421,3 на 100 тисяч населення, нижче епідпорогового на 40%. Дітей захворіло 2885, що складає 49% від усіх захворілих. При дослідженнях методом ПЛР визначається циркуляція вірусу грипу А Н3N2.

 Госпіталізовано по області 356 хворих на ГРІ, що складає 6% від кількості захворілих.

Найвищий показник захворюваності спостерігається в Пирятинському районі, де захворюваність за тиждень зросла майже у двічі і перевищила епідпоріг на 47%, на інших адміністративних територіях показники не перевищують епідпорогові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миргороді госпіталізували чоловіка, з діагнозом: обмороження обох ступнів та сідниць

В області продовжується вакцинація проти грипу. Отримали щеплення з початку епідсезону лише 6329 осіб, або 0,44% населення області. Більшість вакцин закуплені за власні кошти, з груп ризику найбільше щеплень проводиться медичним працівникам (майже половина всіх імунізованих).

Схожі матеріали:
👁 710
Категорія: Здоров'я
Теги: пирятинщина, грип, захворюваність, Полтавщина, ГРВІ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ