Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Спорт
15.11.2013
Полтавська обласна федерація футболу (ПОФФ) накладає штрафи на любительські клуби

Полтавська обласна федерація футболу (ПОФФ) закрила літній сезон-2013

Обласна федерація футболу накладає штрафи на любительські клуби

Полтавська обласна федерація футболу (ПОФФ) закрила літній сезон-2013, а її контрольно-дисціплінарний комітет, добре попрацювавши з рапортами арбітрів та інформацією від делегатів, оприлюднив санкції до команд-учасниць змагань.

Так, за невиїзд юнацької команди «Темп» (Градизьк) у Гадяч на матч чемпіонату області 26.10.2013 року, було прийнято рішення зарахувати команді «Темп» технічну поразку (0:3), команді «Псел» (Гадяч) перемогу (3:0), а також зобов’язати команду «Темп» сплатити додатковий внесок у розмірі 300 грн.

За невиїзд дорослої команди «Колос» (Дмитрівка) на матч 18-го туру чемпіонату області 26.10.2013 року, команді «Колос» зарахували технічну поразку (0:3), а команді «Нове життя» — перемогу (3:0). «Колос» також зобов’язали сплатити додатковий внесок у розмірі 500 грн.

Аналогічним чином було покарано команду «Амарант» (Лохвиця) за неявку до Гребінки. «Зобов’язати команду „Амарант" сплатити додатковий внесок у розмірі 500 грн.», — йдеться у рішенні КДК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінчани стали призерами всеукраїнського юнацького турніру з гандболу

Трохи більше не пощастило команді «Харчовик» із Червонозаводського, яку було покарано на 800 гривень штрафу за неявку на гру останнього туру першості в Калайденці.

За неодноразове порушення правил поведінки на стадіоні уболівальниками команди ФК «Лубни», КДК ФФПО зобов’язав ФК «Лубни» сплатити додатковий внесок у розмірі 500 грн.

І останнє покарання стосується кубкового фіналу. «За порушення правил поведінки глядачами команди „Темп" (Градизьк) під час фінального матчу Кубка Полтавської області на стадіоні „Машинобудівник" у Карлівці 2 листопада, зобов’язати команду „Темп" сплатити додатковий внесок у розмірі 1000 грн.», — таке рішення оприлюднив КДК ФФПО на своєму останньому засіданні.Схожі матеріали:
   Категорія: Спорт | Переглядів: 1269
Теги: футбол, Гребінка, штраф
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ