Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Культура
22.08.2013
У Гребінківській районній бібліотеці до Дня незалежності проведено виставку літератури

У Гребінківській районній бібліотеці до Дня незалежності України проведено виставку літератури "Я вірю в майбутнє, Україно"

У Гребінківській районній бібліотеці до Дня незалежності проведено виставку літератури

15 серпня 2013 року у Гребінківській районній бібліотеці до Дня незалежності України бібліотекарями спільно з провідним спеціалістом Гребінківського районного управління юстиції Литвиненко І.В. проведено виставку літератури "Я вірю в майбутнє, Україно".  

На виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов'язки людини в Україні, а також духовну велич держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Тарас Кутовий: «Радію, коли громаду єднає свято» (ФОТО)

Мета виставки: довести, що українська нація - це реальність, усвідомити, що шлях, який обрала Україна, - це побудова демократичної правової держави, розкрити інтелектуальний й духовний потенціал українського народу. висвітлити його роль у світовій історії, ознайомити з неоціненним внеском, який зробили українці у культурний і науково - технічний розвиток людства.

Гребінківці та гості міста мали можливість ознайомитись з матеріалами виставки.

Grebenka.com


Схожі матеріали:
   Категорія: Культура | Переглядів: 1111
Теги: Я вірю в майбутнє Україно, День Незалежності, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ