Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Освіта
03.10.2013
У Гребінківському районі видобуватимуть торф

У Гребінківському, Чорнухинському та Оржицькому районах Полтавщини видобуватимуть торф

У трьох районах Полтавщини видобуватимуть торф

У Гребінківському, Чорнухинському та Оржицькому районах Полтавщини видобуватимуть торф. Депутати обласної ради погодили надання ТОВ "Чорнухиторф” та ТОВ "Гребінкаторф” на геологічне вивчення та видобування торфу у цих районах на засіданні постійної комісії облради з питань паливно-енергетичного комплексу.За саме рішення, народні обранці  голосуватимуть 9 жовтня на черговій сесії облради.

За словами голови комісії г Олександра Залужного торф зможе стати альтернативою дороговартісним енергоносіям та зменшити залежність області від природного газу.

«Колись давно на території Полтавщини видобували такий вид корисних копалин, але в період розпаду СРСР його видобування призупинили. Нинішня економічна ситуація, зважаючи на те, що газ дорожчає, змушує нас повернутися до цього виду корисних копалин», – сказав Олександр Залужний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На галузь охорони здоров’я Полтавщини передбачено виділити 9 млн грн

Також він зазначив, що наразі є пропозиції по реалізації полтавського торфу в країни, які є членами ЄС, зокрема до Польщі та Німеччини.Схожі матеріали:
👁 2386
Категорія: Освіта
Теги: видобуток, торф, Чорнухинський, Оржицький, Полтавщина, Гребінківський
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ