Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
28.02.2013
У Гребінківському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу»

У Міжнародний день соціальної справедливості в Центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» за участі працівників Гребінківського

У Гребінківському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу»

У Міжнародний день соціальної справедливості в Центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» за участі працівників Гребінківського РЦЗ, роботодавців, голів профкомів залізничних підприємств, представників засобів масової інформації.

На засіданні був присутній та виступив голова райдержадміністрації Василь Пісня.

Директор РЦЗ у вступному слові наголосила на важливості зустрічі для захисту інтересів незахищених верств населення. Заступник директора детально зупинилася на роботі центру зайнятості з працевлаштування квотних категорій, адже у 2012 році з 239 осіб, які перебували на обліку, працевлаштовано 72 жителя Гребінківського району. Також вона ознайомила присутніх із заходами, що проводить РЦЗ для сприяння зайнятості населення.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями розповіла про особливості нового Закону України «Про зайнятість населення». Новаціями цього Закону є, по-перше, підтримка безробітних громадян, молоді та осіб віком понад 45 років, по-друге, впровадження стимулів для роботодавців для створення ними робочих місць і працевлаштуванні окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці виступила група ветеранів афганської війни "Контингент" (ФОТО)

В обговоренні нового Закону та роботи Центру зайнятості у питанні підтримки соціальної справедливості серед населення району взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, Територіального центру соціальної допомоги на дому та непрацездатних громадян, районного центру соціальних служб сім'ї і молоді, профкомів залізничних підприємств, приватні підприємці.

У підсумковому виступі на засіданні «круглого столу» голова райдержадміністрації Василь Пісня наголосив, що всі присутні у цей нелегкий час повинні об'єднати зусилля для втілення в життя соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та ідей соціальної, справедливості.

Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 909
Теги: круглий стіл, центр зайнятості, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ