Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

14.03.2013

ВДАІ Гребінківського РВ УМВС в Полтавській області проводить комісійний огляд доріг

Підчас проведення обстежень були створені необхідні комісії з представників дорожньо - комунальних та інших зацікавлених організацій

ВДАІ Гребінківського РВ УМВС в Полтавській області проводить комісійний огляд доріг

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у першу чергу державного значення, та вулиць населених пунктів на предмет виявлення ділянок, найбільш вражених ямковістю, на сьогоднішній день працівниками ВДАІ Гребінківського РВ УМВС України в Полтавській області проведено обстеження доріг державного значення, та інших автодоріг Гребінківського району.

Підчас проведення обстежень були створені необхідні комісії з представників дорожньо - комунальних та інших зацікавлених організацій.

В першу чергу фіксувалися недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі, а також звертається увага на стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо. Особлива увага приділяється облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та, відповідності встановлених знаків.

Під час обстеження автодороги державного значення виявлено значну ямковість та руйнування проїжджої частини, відсутність дорожніх знаків, колійність, напливи, необхідність відновлення дорожньої розмітки та дорожніх знаків, також встановлення дорожніх знаків, яких не вистачає. По всій протяжності автодоріг, які обстежувались, виявлено поросль та необхідність видалення кущів, спилювання гілок дерев, які закривають видимість перехресть, дорожніх знаків та технічних засобів регулювання дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Полтаві відбувся турнір пам’яті відомого футзального тренера

Також проведено обстеження м. Гребінки щодо належного утримання вулиць. В ході обстеження виявлено значну ямковість вулиць, відсутність дорожніх знаків, необхідність поновлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки, облаштування вуличного освітлення.

Керівникам дорожніх та комунальних організацій видано відповідні вимоги та приписи щодо ліквідації ямковості на проїзній частині, приведення доріг та вулиць в належний експлуатаційний стан та прибирання від бруду смуги відведення автомобільни хдоріг, вулиць населених пунктів та придорожніх територій.

Начальник ВДАІ Гребінківського РВ УМВС,
Гребінчин край


Схожі матеріали:
👁 1049
Категорія: Новини Гребінки
Теги: РВ УМВС, ВДАІ, ями, Гребінка, вулиця, дорга
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ