Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Розробники випустили новий патч на DoTA 2

Зовсім нещодавно компанія розробник DoTA 2 Valve ввела черговий патч для цієї MOBA гр

Розробники випустили новий патч на DoTA 2

Зовсім нещодавно компанія розробник DoTA 2 Valve ввела черговий патч для цієї MOBA гри. Очевидно, що зміни можуть суттєво вплинути на мету та ігровий баланс, що в свою чергу призведе до змін у результативності гри професійних кіберспортсменів. Отже, всім фанатам ставок на кіберспортивні події треба буде переглянути свої тактики укладання парі на сайтах по типу https://ggbet24.com/dota-2/. Далі - читайте більше про новий патч.


Розробники випустили новий патч на DoTA 2
 

Найважливіша зміна патчу

Після попереднього патчу, який додав досить багато різноманітних багів у ігровий процесс, всі чекали від Valve апдейтів, які їх виправлять. Зокрема, 5-го липня було знайдено баг на персонажі Meppo, який надавав суттєві переваги команді, за яку грав цей персонаж. Річ у тім, що цей герой отримав можливість дублювати усі предмети на своєму клоні, які згодом можна було продати, отримавши купу золота, щоб згодом придбати за нього більш цінні речі й артефакти.

Після того, як керівництву Valve стало відомо про цей баг, була прибрана можливість обирати Meppo у матчмейкингу. Останній патч, що був випущений вночі 6-го липня, мав на меті, у першу чергу, саме виправлення описаного вище багу. Стверджувати це нам дозволяє той факт, наскільки оперативно була прибрана можливість вибрати цього героя після того, як знайшли неполадку. Зараз цей персонаж вже доступний, як і решта інших, у всіх режимах гри.

Інші виправлення

Попередній патч, що його ввела Valve, приніс також багато різноманітних незначних багів, які відобразились на роботі талантів у багатьох інших персонажів. Апдейт, що вийшов вночі 6-го липня, виправив також більшу їх частину. Зокрема, були “відремонтовані” таланти наступних героїв:
 
  • Crystal Maiden;
  • Visage;
  • Wraith King;
  • Lich;
  • Hoodwink;
  • Rubick;
  • Shadow Fiend;
  • Dawnbreaker.

Розробники також виправили низьку інших багів. Зокрема була ліквідована помилка, що виникала при використанні ультімейту Legion Сomander під впливом ефекту Berserker's Call, що його дає персонаж Axe. Гравці помітили, що тривалість першого вміння за вищезазначених умов значно скорочувалась.


Схожі матеріали:

Категорія: Розваги та відпочинок
Переглядів: 286 | Теги: valve, Visage, Crystal Maiden, Гра, Hoodwink, DotA 2, патч, Rubick, Wraith King, lich

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg