Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок

Рибалка
У категорії матеріалів: 100
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « назад 1 2 3 4 ... 9 10 вперед »


Рибалка на Азовському морі: особливості та рекомендаціїВідправляючись до Бердянську або в інше місто Азова, можна бути впевненим у декількох пунктах: комфорт у дорозі, тепле море та різноманітність розваг. З любого великого міста України до головного азовського курорту можна доїхати обираючи залізничне сполучення, особисте авто або автобус. Наприклад, під час сезону автобус Харків - Бердянськ відправляється щодня, тому складнощів, через дефіцит квитків або транспорту, не виникне.

Що стосується розважальної програми, то відпочиваючі зможуть підібрати розваги за власним смаком: купання в морі, грязьові ванни, катання на атракціонах, екскурсії. А якщо хочете відпочити від міської метушні і насолодитися красою пейзажів на самоті, можна відправитися на справжню морську рибалку.


   
   Рибалка | 👁893   🗨 (0)

Риболовля на окуня. На що і коли ловити окуняОкунь - це дрібний хижак і ловити його досить легко, оскільки риба добре йде на будь-яку приманку. Знайти окуня можна круглий рік.

Хижакові не страшний ранній лід, і виявити його в місцях звичайного мешкання завжди можна.Зимова риболовля має багато прибічників і притягає багато рибалок. Для успішної риболовлі взимку на хижака треба запастися хорошою снастю.

   
   Рибалка | 👁980   🗨 (0)

Переваги надувних човнів з ПВХВибір човна з ПВХ, це завдання пов'язане з розглядом численних параметрів човна і її цільового призначення, а також з вибором підвісного човнового мотора, яким планується оснащувати надувний човен.

Передусім, необхідно визначитися з типом матеріалу, з якого виготовлений човен ПВХ, адже вона може бути зроблена з неармованого ПВХ, з якого виготовляються вироби, як правило не стійкі до зовнішніх ушкоджень, і човни виготовлені з такого матеріалу, можуть використовуватися у кращому разі, для спокійного пляжного відпочинку, але, не для полювання, або риболовлі.

   
   Рибалка | 👁802   🗨 (0)

Ловимо рибу на безмотилку («голу» мормишку)Різновидів безнасадкових приманок дуже багато, виробники пропонують їх просто безліч – різних форм, кольорів і з технічними хитрощами. Одні нагадують мураху, інші опариша, а деякі взагалі нікого не нагадують і створені, на мою думку, як і більшість риболовних принад, щоб зацікавити в першу чергу самого рибалку.

Безмотилка або так звана «гола» – це мормишка, що не потребує ніякої наживки, а власною формою, кольором та, головне, грою змушує представників іхтіофауни просто шаленіти від неї. При чому не раз на власному досвіді переконувався, що в однакових умовах вона виграє як за кількістю, так і за розміром трофеїв.

   
   Рибалка | 👁1085   🗨 (0)

Повадки сома та його ловля в червні на спінінг та донку

Повадки сома та його ловля в червні на спінінг та донкуУ цьому місяці нарешті добігають кінця нерестові обмеження, що дозволить рибалкам ловити рибу на повну, з човна чи з берега, на всіх типах водойм.

Проте, в різних областях, цей період закінчиться в різних числах місяця, то ж краще звернути увагу на цьогорічний наказ комітету рибного господарства щодо вашого регіону. Зовсім скоро відкриється справжній сезон трофейної рибалки, а найбільшим трофеєм, що можна виловити в наших водах, звісно ж стане річковий сом.

   
   Рибалка | 👁2276   🗨 (0)

Ловля подлещика в конце весны

Ловля подлещика в конце весныЛещ ушел на нерест еще в середине апреля, с тех пор, его поклевки стали крайне редкими, однако к концу мая ситуация меняется в пользу рыболовов.

Первыми, с нерестилищ уходят небольшие особи, а именно подлещик, который пережив небольшой перерыв в поиске пищи вновь начинает более-менее активно питаться. В этой статье мы расскажем как привадить подлещика к перспективной точке, а также как и на что его стоит ловить в последние весенние дни. Теперь обо всем по порядку.

   
   Рибалка | 👁1670   🗨 (0)

Линь на платниках в конце мая

Линь на платниках в конце маяЛинь — очень теплолюбивая рыба, обитающая только в спокойных участках водоема. В майских условиях, его ловля значительно упрощается, но только при одном условии, что на улице не менее 2 недель держится стабильно-теплая погода.

С наступлением нереста, его активность только повышается, в это время он часто попадается на снасти, расставленные на карпа. В этой статье мы расскажем о повадках линя в конце весны, а также о том, как и на что его стоит ловить. Теперь обо всем по порядку.

   
   Рибалка | 👁1148   🗨 (0)

Щука, ее ловля и повадки в конце весны

 Щука, ее ловля и повадки в конце весныПока весеннее солнце не сделало прибрежную зону некомфортно теплой для обитания там хищников, можно со значительным успехом пользоваться повышенным аппетитом щуки, которая затаилась в прибрежных водорослях.

По мере приближения лета, эта хищница постепенно входит в летний ритм, становясь все более переборчивой. К выбору снасти уже стоит подходить с умом, также, стоит знать о повадках хищницы, для того чтобы подобрать идеальную тактику, которая будет разниться от водоема к водоему.

В этой статье мы расскажем о повадках щуки, а также о том, как и на что ее стоит ловить в этом месяце. Теперь обо всем оп порядку.

   
   Рибалка | 👁1135   🗨 (0)

Ловля язя в конце весны на поплавок

 Ловля язя в конце весны на поплавокМайское потепление дает сигнал мирным и полу-хищным представителям речной и озерной фауны начать активную жировку.

Пока солнце не прогрело воду до высоких температур, активность рыбы будет на высоком уровне. Язь, в эту пору, все чаще подходит к берегам, что обеспечивает комфортную рыбалку в условиях нерестового запрета, позволяет сосредоточиться не на снасти, а именно на тактике. В этой статье мы расскажем о том, как меняются повадки язя с приходом потепления, а также на что стоит ловить. Теперь обо всем по порядку.

   
   Рибалка | 👁1021   🗨 (0)

Ловля посленерстового судака на мелководьях

Ловля посленерстового судака на мелководьяхМай подводит черту под нерестовым периодом большинства видов водной фауны, причем как хищных, так и мирных.

Судак в этом плане далеко не исключение, его жировка в этом месяце может принести рыболовам хорошие плоды, главное знать как этим можно воспользоваться и предварительно разведать пару перспективных точек. В этой статье мы расскажем о том, где стоит искать судака в теплые майские дни, а также как и на что его стоит ловить в этом месяце. Пройдемся по всему по порядку.

   
   Рибалка | 👁1143   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як купувати в інтернет-магазині жіночу б...

/_pu/68/96509257.jpg

Чому відсутній оргазм?

/_pu/67/45697930.jpg

4 факти про тривогу, які допоможуть з не...

/_pu/68/73517982.jpg

Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg

Аппликаторы Кузнецова и Ляпко – что лучш...

/_pu/68/88035226.jpg

Які рослини потрібно посадити поруч із п...

/_pu/68/40239925.jpg

Яка кількість білка в сечі викликає зане...

/_pu/68/26272072.jpg

Як освіжити інтер'єр за допомогою лю...

/_pu/68/54061351.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Чому кішки іноді лепечуть? Причини для о...

/_pu/68/73392377.jpg