Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Які застосовувати пристосування для лову риби?

Риболовля - це відпочинок і емоції, особливо, коли клює риба і є улов

Кольори поширених приманок

Сьогодні моделі воблерів мають свої особливості, по яких їх і класифікують. Поки спеціальної схеми для приманок не існує, але про найбільш поширені досвідчені рибалки рекомендують ознайомитися, щоб орієнтуватися.

Так, за бажання вивчити ще більший напрям риболовлі із застосуванням воблера, наприклад, savage gear, рекомендуємо ознайомитися з цим матеріалом і відвідати спеціалізований магазин для вибору відповідного варіанту риболовецького спорядження.


Які застосовувати пристосування для лову риби?
 

Характеристики воблерів

Ті, хто вирішив ловити воблером, наприклад, Savage Gear, повинні грамотно вибрати приманку. До їх характеристик відносять:
 • частоту коливань;
 • форму тіла;
 • систему далекої занедбаності;
 • міра плавучості;
 • колір;
 • заглиблення.

Кольори поширених приманок

Тут кожен рибалка-любитель вільний вибирати собі за смаком. Хоча в різних місцях водоймах риба віддає перевагу абсолютно різним кольорам. Це слід взяти до відома. Якщо потрібно savage gear, детальніше про це можна дізнатися на відповідному сайті в глобальній мережі.

Нині вибір кольору залежить від:
 • часу доби;
 • прозорості води;
 • базового раціону риби;
 • порі року;
 • активного або пасивного стану.
Класичними на даний момент досвідчені рибалки називають сріблясті, золотисті і зелені відтінки приманок. Білі і жовті кольори риболовецького спорядження (воблерів) Savage Gear вам вигідний тим, що риба бере завжди і всюди. Це зручно! Щоб вам було легше ловити рибу, на глибині і в нічний час у фарбувальний засіб додається люмінофор. Деякі рибалки вважають, що рибі все одно, якого кольору її приманка. Але ця дуже помилкова думка. Так може бути тільки при ловлі активної щуки.

Вам згодяться знання про колірні переваги риби, щоб бути крутим ловцем.

Сьогодні колір воблера буває природного і дратівливого забарвлення. До речі, забарвлення інших приманок теж можна розділити на 2 головних групи.

Натуральний колір речей, які розташовані у водоймі або можуть туди проникнути, відносять до природних. Так, сюди відносять мальки, жаби, пуголовки і інша живність. Хижак на ці кольори, як правило, реагує стабільно, можна не турбуватися. Але інша справа йде з дратівливим забарвленням. Іноді можна потрапити на незабутнє клювання, але часто не побачиш навіть і клювання.

Риболовля - це відпочинок і емоції, особливо, коли клює риба і є улов. Але навіть без цього вражень і свіжого повітря (якщо ви ловите рибу на природі) буде цілком достатньо.


Схожі матеріали:

Категорія: Рибалка
Переглядів: 553 | Теги: риба, риболовля, лов риби, рибалка

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg