Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

Суспільство та життя
У категорії матеріалів: 129
Показано матеріалів: 111-120
Сторінки: « назад 1 2 ... 10 11 12 13 вперед »


На Гребенковском водохранилище Петр Басенко взял трофей на 8 кг.

Из рыб, ловящихся на спиннинг, на первом месте, безусловно, стоит щука. Она встречается почти повсюду. Её величина может вызвать восторг и новичка, и опытного, старого спиннингиста. На днях, хороший экземпляр весом 8 кг., удалось поймать пенсионеру г. Гребёнка - Дмитрию Басенко. Наш опытный герой дает советы и  делится своими секретами ловли.

Для успешной ловли щуки нужно иметь навыки в распознавании щучьих мест и особенно уметь выбирать время дня для лова.

   
   Суспільство та життя | 👁2544   🗨 (0)

«Завдяки цьому будівництву, йде рух, пульсує життя, люди отримують роботу»

Щотижня журналісти направляються «інспектувати» будівництво елеватора в Гребінківському районі. Цього разу Мар'янівка зустріла нас дощем, який прибив пил і, мов на замовлення, змочив землю. Ще здалеку кинулося у вічі зроблене за тиждень: змонтовано металеву галерею над силосами, більшість території забетонована, і цей процес не припиняється, повним ходом асфальтується під'їзна дорога, завезена й розрівняна земля в парковій зоні, уже будується фонтан. І це далеко не весь перелік виконаних за останні 7 днів робіт.

Невеликий дощ не налякав робітників, усі продовжували трудитися.

   
   Суспільство та життя | 👁2734   🗨 (0)

На будівництві нового елеватора у Мар'янівці працює близько 50 різних підприємств

Переважна більшість з яких вдало і продуктивно співпрацює з "НІБУЛОНом" вже багато років. Будівельники, монтажники, слюсарі, інші спеціалісти приїхали до Мар'янівки з різних куточків нашої області та інших регіонів.

Загалом же на об'єкті трудиться одночасно більше тисячі працівників. Ситуація по меншій мірі неймовірна, враховуючи те, що нині економіка держави знаходиться у стані економічної кризи. Але не зважаючи на це, потужна аграрна компанія продовжує розвиватися, а й навіть більше - дає змогу працювати і розвиватися іншим.

   
   Суспільство та життя | 👁2925   🗨 (0)

Освітяни починають новий навчальний рік

Напередодні першовересневого дзвінка освітяни району зібралися на традиційну серпневу конференцію, на якій зазвичай підводять підсумки попереднього навчального року, ставлять завдання на новий навчальний рік. Засідання педагогів почалося з представлення нового начальника відділу освіти райдержадміністрації. Нового керівника, Валентину Миколаївну Лисогор, представив перший заступник голови РДА В.О.Пісня, який висловив впевненість, що В. М. Лисогор - досвідчений, старанний і успішний керівник, вчитель і зможе разом з педагогічною спільнотою району тримати нашу освіту на належному рівні. Валентина Миколаївна подякувала за довіру і висловила'сподівання на підтримку і співпрацю як з боку керівництва району, так і з боку вчительського колективу.

   
   Суспільство та життя | 👁2706   🗨 (0)

Путівник для майбутніх прийомних батьків

Кожна людина - коваль власного щастя! Цей вислів часто використовують впевнені в собі люди, які досягли життєвого успіху. Пройшовши тернистий шлях, подолавши життєві перешкоди, людина задоволена своїм життям та успіхами.

Але іноді трапляються долі людей, яким не позаздриш. Особливо сумно, коли це стосується дітей, оскільки дитина не може впливати на свою долю і повністю залежить від нас - дорослих. Сумна статистика говорить про те, що кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не змінюється на краще.

   
   Суспільство та життя | 👁2762   🗨 (0)

Щодо реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності

Щодо реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності Реєстрація суб'єктів господарювання є першим кроком на шляху становлення та розвитку бізнесу і вирішення багатьох соціально-економічних завдань у державі. Це розвиток виробництва, зниження рівня безробіття, зростання добробуту громадян, забезпечення інвестиційної привабливості України, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Процес реєстрації підприємницької діяльності та взяття на облік в органах державної податкової служби здійснюється за спрощеною процедурою -принципом «єдиного вікна», але на телефон .гарячої лінії" Гребінківського відділення продовжують надходити запитання від громадян про порядок реєстрації суб' єктів під приємницької д іяльності. 

   
   Суспільство та життя | 👁2455   🗨 (0)

Богдан Бенюк на дачі посадив картоплю та помідори

У Гребінківському, Пирятинському та Шишацькому районах мають дачі народні депутати, актори, політики, митці. Там, вважають, наймальовничіша природа. Дачний сезон серед знаменитостей розпочався.

— То в мене не дача, а справжня хата. Українці по своїй натурі не вміють дачі мати тільки для відпочинку, — говорить актор театру та кіно Богдан Бенюк, 53 роки. — Працюємо на те, щоб картопельку посадити, жуки позбирати. Аби були свої екологічно чисті овочі.

Бенюк два роки тому купив хату в селі Білоцерківці на Пирятинщині:

— У дружини дівоче прізвище Яцина. Є легенда, що її рід походив із села Яцини.  

   
   Суспільство та життя | 👁3387   🗨 (0)

На Південній залізниці успішно освоюють нові напрямки підсобної діяльності

У Гребінківському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні Південної залізниці вже кілька років поспіль успішно виготовляють найрізноманітніші меблі: від кухонного стільця до розкішних інтер’єрів люксового номеру. А нещодавно в Гребінці було відкрито магазин, де можна придбати ці меблі й навіть замовити будь-які на свій смак.

Також Гребінківське управління підвищує виробничі потужності цехів з розливу питної води «Гребінківська» та мінеральної, лікувально-столової, хлоридно-натрієвої «Південна».


   
   Суспільство та життя | 👁2645   🗨 (0)

Как обманывают курортников в Евпаторийских кафешках и магазинах

Как же обманывают, и что нужно предпринимать если вас хотят надуть? Об этом расскажет наш кореспондент недавно побывавший на отдыхе в Крыму.

Жаркий летний день, кафе -бар Black Sia. В этом кафе на первый взгляд очень уютно и красиво. Столики вокруг фонтана, огромный экран телевизора и приятный официант на своём месте. Вот и меню, сею же секунду, так как народе здесь не очень то и многовато если еще и учитывать то, что заведение стоит на самом берегу евпатории, на набережной Горького.

   
   Суспільство та життя | 👁3245   🗨 (0)

Юні таланти прославляють Гребінку

Вихованець Гребінківської дитячої музичної школи Андрій ІванютаВихованець дитячої музичної школи Андрій Іванюта стає володарем Гран-прі III Міжнародного фестивалю мистецтв «Кіммерійські зорі»,. Вітаємо юного співака і бажаємо йому подальших успіхів!

 Донині отримати таке визнання ще не вдавалося жодному співаку-початківцю. А от голосистому сліпорід-іванівцю це вдалося. Господь, нагородив його від народження: красивим голосом, співочим талантом.

   
   Суспільство та життя | 👁2731   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg