Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Декілька способів пережити нерозділене кохання і продовжити радіти життю

Як би складно не було, потрібно знайти в собі сили та пережити цей тяжкий момент

нерозділене кохання

Кожній людині буде боляче згадувати своє перше нерозділене кохання. У підлітковому віці таке кохання залишає великий слід на людині.

Він може замкнутися у собі, почати думати про погане, погано вчитися та вести аморальний спосіб життя.

Щоб такого не сталося, рекомендується дотримуватися наступних принципів, які допоможуть швидше пережити нерозділене кохання.

Дзвінки та повідомлення

Якщо людина чітко і ясно дала зрозуміти, що її почуття невзаємні, варто це прийняти як факт і перестати фантазувати про прекрасне життя вдвох.

Як би складно не було, потрібно знайти в собі сили та пережити цей тяжкий момент.

Багато хто робить одну й ту саму серйозну помилку – починає завалювати колишнього партнера повідомленнями з проханням повернутися і почати все заново.

Слід пам'ятати, що всі ці жалісливі слова та нескінченні дзвінки ніяк не допоможуть повернути втрачене, а зроблять лише гірше. Людина буде ще сильніше роздратована такою поведінкою і точно не захоче повернутися.

Виявлення недоліків

Закоханий часто носить "рожеві окуляри", крізь призму яких не видно жодних недоліків у людини. Після розлучення люди продовжують не помічати нічого поганого, навіть незважаючи на поради друзів та рідних.

Кохання можна порівняти з наркотиком. Люди божеволіють, починають її потребувати, коли її сильно не вистачає. Вона дає величезну дозу позитивних емоцій. Тому, щоб забути людину, яка не відчуває взаємних почуттів, необхідно перестати ідеалізувати людину та нарешті подивитися на всі її недоліки.

Не виключено, що їх буде в рази більше, ніж переваг. Після виявлення всіх мінусів можна буде побачити собі абсолютно іншу людину, до якої поступово почнуть згасати почуття.

Любов до незнайомця

Підлітки часто закохуються в тих, хто навіть не знає про їхнє існування. Чи варто говорити про те, що таке кохання рано чи пізно обов'язково призведе до повного розчарування.

Найчастіше дівчата закохуються в гарну зовнішність хлопців, тому говорити про те, що хлопець несимпатичний, – марно. Потрібно розуміти, що, крім зовнішності, у хлопця є захоплення та інтереси, свій характер, мрії, плани на життя.

Про все це необхідно дізнатися і найкраще в процесі спілкування. Для цього можна скористатися соціальними мережами або познайомитися з людиною наживо. Існує велика ймовірність, що об'єкт зітхання виявиться зовсім не таким, яким його уявляла дівчина.

Хобі та захоплення

Після розлучення з людиною, яка більше не відчуває жодних почуттів, багато людей починають запускати себе, піддаються стресу, починають пити. Проте розрив – це чудова можливість покращити себе, свою зовнішність, фігуру, риси особистості.

Нерозділені почуття можуть змушувати людину постійно копатися у собі шукати дедалі нові недоліки. Не можна піддаватися цьому, не потрібно витрачати енергію на руйнування.

Найкраще направити її на покращення себе, можна записатися в басейн або тренажерний зал, можна почати читати книги, сходити в салон і зробити нову зачіску, завести собаку, зробити шалений вчинок.

Все це принесе масу позитивних емоцій, які допоможуть легше пережити нерозділене кохання.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 317 | Теги: проблеми, психологія, особисте життя, ВІДНОСИНИ

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зимние поплавочные удочки, удилище на щу...

/_pu/62/57158443.jpg

Як жінці зрозуміти, що чоловік нею корис...

/_pu/64/76106238.jpg

З чим можна посадити огірки на одну гряд...

/_pu/63/67309257.jpg

Роботи на дачі у квітні: 5 обов'язко...

/_pu/63/33423315.jpg

Психологія відносин у парі: 5 ознак зріл...

/_pu/62/44562895.jpg

Кроти атакували ділянку: сільський спосі...

/_pu/64/45995426.jpg

Бажаєте збирати врожай вишні відрами? Є ...

/_pu/63/40963367.jpg

Бажаєте збирати врожай малини відрами? П...

/_pu/64/38285475.jpg

Як закохати в себе дівчину: детальна інс...

/_pu/65/43257749.jpg

1 ложка - і земля родюча, як чорнозем: д...

/_pu/64/46117772.jpg

Що руйнує романтичні стосунки: 6 помилок

/_pu/65/62185088.jpg

Які трави посадити під яблунею, щоб відл...

/_pu/63/68755156.jpg