Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чому «штамп в паспорті» все-таки важливий

Будь-яке питання, що стосується майна, грошей, ви не зможете вирішити без офіційного підтвердження, що ви чоловік і дружина.


Багато молодих людей вважають офіційну реєстрацію шлюбу простою формальністю, яка приносить одні незручності. Тому вони вважають за краще жити так званим цивільним шлюбом.

Насправді весілля - важлива подія в житті людини. Це гарне свято, яке влаштовують, щоб запам'ятати день одруження. Давайте розберемося, чому «штамп в паспорті» грає велику роль і навіщо він потрібен.


Чому «штамп в паспорті» все-таки важливий
 

Юридичні, майнові та фінансові питання

Всі чули такий вислів «Без папірця ти комашка». Воно актуальне і сьогодні. Чомусь при покупці нового автомобіля людина рветься швидше оформляти на нього документи. Ніхто не ставить під сумнів важливість цього моменту. Адже інспектори ДАІ не повірять на слово, якщо ви будете клястися, що машина знаходиться у вашій власності.

Так і з відносинами. Будь-яке питання, що стосується майна, грошей, ви не зможете вирішити без офіційного підтвердження, що ви чоловік і дружина.

Подорожі

Часто для поїздок в інші країни потрібен доказ, що ви чоловік і дружина. Наприклад, один з подружжя отримує громадянство в США. Щоб вся родина переїхала в Америку, необхідні документи про укладення шлюбу, оскільки вашому партнерові можуть відмовити в отриманні грін-карти.

Це тільки один приклад, але їх безліч. Тисячі людей стикаються з великими проблемами, якщо справа стосується переїздів.

Хвороба або смерть партнера

Не дай-то Бог, з вашим цивільним чоловіком щось трапиться, і він виявиться в реанімації. Лікарі просто не зможуть вас пустити в лікарню, оскільки ви ніким йому не доводитеся.

У разі смерті у вас будуть проблеми зі спадщиною. А також ви не зможете забрати тіло, щоб поховати вашого коханого.

Суд або кримінальні справи

Проти родичів в суді можна не свідчити. Якщо ви плануєте жити з вашим улюбленим довго і щасливо, краще узаконити стосунки. У житті трапитися може всяке.

Довіра

Психологи відзначають, що навіть скептично налаштовані до шлюбу люди готові поставити штамп в паспорт, якщо дійсно дорожать відносинами. А якщо вони чекають кращого варіанту, то відмовляться під будь-якими приводами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прийоми, які допоможуть жінці «прив'язати» чоловіка

З цього ви можете робити висновок, як насправді до вас ставиться партнер. Якщо ви йому не потрібні, чи варто витрачати свій час на такий роман? Якщо так, то просто не довіряйте «другій половині», тому що в будь-який момент ви можете опинитися третім зайвим.

Діти

Якщо ви плануєте дітей, то дуже важливо зареєструвати шлюб. Тільки в сім'ї ваші чада будуть відчувати себе щасливими і бажаними. Це прищеплює почуття любові, відповідальності. Цінність і авторитет батька і матері в очах спадкоємців істотно підвищиться.


Схожі матеріали:

👁 784
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: поради, психологія, відносини, шлюб, сім'я, Люди, весілля

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кущі малини будуть у ягодах наступного р...

/_pu/69/54327199.jpg

Остров Афродиты - Самые красивые регионы...

/_pu/67/20967981.jpg

Як Goldi робить стильний одяг доступним ...

/_pu/69/97615462.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg

Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Как правильно стригут и поливают газон п...

/_pu/68/23017516.jpg

Різні види бюстгальтерів

/_pu/69/68176241.jpg

Ось що потрібно зробити навесні, щоб улі...

/_pu/68/80094002.jpg

Геморрой во время беременности

/_pu/69/73863505.jpg

Вирощуємо цибулю без стрілок: у чому кри...

/_pu/68/10736976.jpg

Сучасні міські меблі

/_pu/68/61028782.jpg

Способи поєднання шпалер з іншими матері...

/_pu/69/63767043.jpg