Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чим корисний тантричний секс

Якщо піти глибше в тему сексуального здоров'я, у досвідчених тантричних чоловіків оргазм відбувається без сім'явипорскування, яке, до речі, корисним не є, оскільки чоловіча енергія витрачається даремно і, як результат, організм регулярно витрачає


тантричний секс

Для початку розвіємо один дуже поширений міф, який зводить таке глибоке і магічне поняття, як тантра до чогось гріховного. Не секрет, що споконвіку більшість релігій саме в такому ключі говорили про секс. І мотив був один: бажання контролювати людей. Тому що сила сексуальної енергії є неймовірною.

Здоров'я

Тантра - це життя, яке трансформує людину і все навколо. Вона відкриває безмежні горизонти у всіх аспектах життя як на тонкому духовному плані, так і в мирському. Слово «Тантра» походить із двох слів «таноті» — розширення та «траяти» — визволення.

Це справжня наука, яку варто вивчати кожному. Це наука, що вивчає звільнення свідомості у вигляді розширення та вивільнення енергії. Енергія, яка трансформує нас зсередини, веде нас до себе справжнім, допомагає вдосконалюватися у всіх сферах життя: сім'я, діти, реалізація, любов, секс та здоров'я. Це магія, опанувавши яку, можна стати справжнім чарівником, творцем свого життя.

Один із важливих моментів – здоров'я. Багато фахівців, які вивчають різні системи оздоровлення через харчування, аюрведу, нутріціологію, різні способи голодування та очищення організму. Сьогодні до цього списку додають тантру. Когось це може здивувати, але тантра — це справді прямий шлях до здоров'я та довголіття.

Почуття

Всі ми знаємо органи, з яких складається наше тіло, але є ще один орган, який не можна розглянути через рентген, але його можна відчувати. Точніше, ним можна відчувати. Назвемо його «почуття». І секрет у тому, що кожного з нас енергетично притягують, манять, надихають люди, у кого це почуття розвинене, воно живе та неосяжне.

Здатність людини відчувати по-справжньому дуже важливо для її розвитку у всіх сферах життя. Людині, яка відчуває, не потрібні поради з боку, що добре, а що погано, що корисно для здоров'я, а що згубно, які продукти харчування дарують енергію, а які лише дають її в кредит, а потім забирають із відсотками, спілкування з якими людьми тебе наповнює , а з якими – знеструмлює. Назвемо це «відчувати життя», як на кінчиках пальців можна відчути вологу ранкової роси. Навчитися відчувати та їсти життя кожною клітиною свого тіла допомагає тантру.

Енергія

Ще один важливий аспект фізичного здоров'я людини – це енергія. Наприклад, ми переконані, що тільки дві цілі, до краєчок наповнених та енергетично заряджених особистості, зустрівшись, «разом можуть творити світи», надихати один одного, розвиватися з космічною швидкістю. І шлях до такої магії стосунків також лежить через тантру.

Сексуальна енергія - найпотужніша в людині. Це енергетичний заряд неймовірної сили внизу живота і накопичується в нижніх енергетичних центрах. Поступово заповнюючи все, зокрема й верхні енергетичні центри, потребує розрядки. Позбутися цієї напруги можна всім відомим способом. Але тантра тут відкриває секрет, як зберегти цю космічну енергію, а не просто злити… Вона допомагає пробудити максимальну кількість енергії у наших нижніх чакрах, потім дбайливо наситити їй кожен сантиметр нашого тіла зсередини. І в цей момент відбувається чаклунство на рівні фізики…

Ти просто стаєш джерелом, електростанцією, джерелом чистої енергії… І тобі не потрібно шукати куди б підключитися, де взяти сил. Все всередині тебе. І безперечно, що в такому наповненому стані виходить все: сперечаються справи, притягуються такі ж сильні заряджені люди, життя наповнюється фарбами та смаком. І з погляду здоров'я, тіло починає вібрувати на таких самих високих частотах. Як наслідок, всі проблеми зі здоров'ям просто відступають. Тіло самооздоровлюється, самоочищається.

Зниження стресу

Тантра знаходиться в дуже сильному взаємозв'язку з фізіологією людини, а також впливає на її психологічний стан. Взагалі, тантра – це шлях до природного омолодження внутрішніх органів та, звичайно, зовнішньої оболонки. Одні тільки очі, що сяють привабливим світлом, очі варті… Регулярні заняття тантрою повністю знижують рівень стресу в організмі і наслідки його впливу. Доведено такі факти, що в процесі практик змінюється частота коливань головного мозку, покращується кровообіг, нормалізується дія ендокринної системи, підвищується імунітет загалом.

Чоловіче здоров'я

Якщо піти глибше в тему сексуального здоров'я, у досвідчених тантричних чоловіків оргазм відбувається без сім'явипорскування, яке, до речі, корисним не є, оскільки чоловіча енергія витрачається даремно і, як результат, організм регулярно витрачає багато ресурсів для відновлення маси насіння та наповнення його всіма необхідними елементами. Так само, тантра сприяє балансу гормональної системи та уберігає від порушень потенції.

Гормональний фон

Тантричні жінки за допомогою практик також вирівнюють своє гормональне тло, менструації проходять менш болісно і не так рясно. У зрілих жінок віддаляється менопауза, запобігає опущенню органів тазу. Взагалі, у тантричних жінок найголовніший енергетичний центр – матка – пашить здоров'ям.

Так що, тантра — це пряме джерело чистої живлющої енергії, лікувальний інструмент, який допомагає нам позбавитися блоків, вилікувати внутрішні травми хворобливого досвіду оздоровитися і по-максимум реалізувати свій потенціал, знайти внутрішню свободу і відчувати життя кожною клітиною свого тіла з кожним новим вдихом і видихом, глибоким, як саме життя.


Схожі матеріали:

👁 223
Категорія: Інтим
Теги: тантричний секс

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Як назавжди покращити свої сімейні стосу...

/_pu/67/34624323.jpg

Чим полити клематиси навесні, щоб забезп...

/_pu/68/97515988.jpg

Що означає, коли коти воркують?

/_pu/68/41110115.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Робота моєї мрії

/_pu/68/67250007.jpg

Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg

4 поради, щоб стати незалежним: не дадут...

/_pu/68/68182911.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg