Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Тантричний секс: 7 причин спробувати

У тантричному сексі, на відміну від його західної версії інтиму, оргазм не ставиться в основу, важливий сам процес


Тантричний секс

Все почалося з того, що багато тисячоліть тому сутність бога-творця Брахми розділилася на чоловіка та жінку – Шіву та Шакті. І вони вдалися до найприроднішого для різностатевих істот заняття – сексу. А потім за образом та подобою богів – цим зайнялися і прості смертні.

Щодо тантричного сексу можна почути багато різних, часом суперечливих думок. Одні кажуть, що це щось схоже на медитацію, що сприяє духовному зростанню та розвитку, інші – вважають його мегазадоволенням, треті взагалі не бачать у ньому жодного сенсу. Але як кажуть, чим сто разів почути краще один раз спробувати. Давайте розберемо основні моменти, чим тантричний секс відрізняється від звичного нам інтимного задоволення.

Відсутність оргазму

У тантричному сексі, на відміну від його західної версії інтиму, оргазм не ставиться в основу, важливий сам процес. Потрібно продихати і відчути кожен рух, кожне відчуття перебувати в моменті. Практикуючі тантру стверджують, що це не забирає сили, а навпаки заряджає енергією та бадьорістю. Oргазм у тантрі не є фінішним прапорцем, а лише покажчиком, свідченням того, що ви знаходитесь на вірному шляху, що у вашій свідомості немає вад.

Серце – ерогенна зона

З вдихом потрібно пропускати всі свої відчуття через серце, саме це дає відчуття радості та заряд енергії.

Перебувати тут і зараз

Ця фраза в наш час використовується дуже часто, але ті, хто її вимовляють навіть не завжди розуміють, що вона означає. Мова про те, щоб усі ваші думки були в одному вдиху та видиху, не лунали в минулому чи майбутньому. Це дозволяє гостро відчувати життя.

Не поспішайте

Щоб відчути кожен рух, відчуття, вдих і видих потрібно максимально сповільнитись. Тоді навіть мікрорухи партнера будуть приносити вам насолоду. У цій практиці немає вправи «одночасний зрив трусів і фігурне застрибування в ліжко», зате є «акуратне дихання на пупок з одночасними лагідними погладжуваннями потилиці партнера та концентрацією на кольорі його шкіри».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим корисний тантричний секс

Хвильовий оргазм, а не піковий

Тантричний секс

Ми звикли, що оргазм – це фініш і після нього сексуальна напруга спадає. При хвильовому оргазмі немає такої різкої пікової насолоди і спаду не відбувається, він приходить хвилеподібно і триватиме довше.

Єднання з тілом партнера

Тут важливо злитися з партнером у єдиному екстазі, а для цього любити та приймати своє та його тіло, подвоюючи задоволення.

Спади та підйоми

У звичному сексі ми нагнітаємо відчуття, постійно рухаємось вгору. У тантричному чергуються задоволення і розслаблення, насолода відчуттями, відпочинок - і знову задоволення.


Схожі матеріали:

👁 271
Категорія: Інтим
Теги: тантричний секс, Секс

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg

Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg

Качественный сухой корм для кошек: как п...

/_pu/68/74938585.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg