Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чому не всі жінки відчувають оргазм?

Щоб допомогти жінці випробувати радість кохання, необхідно врахувати масу найдрібніших нюансів


Чому не всі жінки відчувають оргазм?

Представницям прекрасної статі, на відміну від чоловіків, здатність відчувати найвищу сексуальну насолоду не дана природою. Жіночий оргазм є якістю, набутою людством у ході еволюції. Чому не всі жінки отримують від інтимної близькості з коханим задоволення? Чи можна виправити ситуацію? Відповідь ці питання дають сексопатологи.

Жіночий оргазм виникає у зв'язку зі здатністю жінки горіти від пристрасті в обіймах коханого чоловіка. Саме в цьому і криється пояснення того факту, що далеко не кожна представниця прекрасної статі відчуває сексуальну насолоду під час статевого акту.

Однак те, що вона його не відчуває в даний момент часу, не означає, що не зазнає ніколи. У кожної жінки це відбувається суто індивідуально.

Жіночий оргазм виникає у зв'язку зі здатністю жінки палати від пристрасті в обіймах коханого чоловіка


Чому не всі жінки відчувають оргазм?
  • Декому властиво відчувати оргазм відразу, з того моменту, коли вони вперше зайнялися сексом. Проте так відбувається далеко не з кожною. І говорити в даному випадку про відхилення від норми та жіночої фригідності не варто.

  • Є жінки, які починають відчувати найвищу сексуальну насолоду лише після перших пологів.

  • А деяким для того, щоб відчути оргазм, просто необхідно змінити обстановку або партнера. Будь-яка, здавалося б, незначна подія чи зміна в житті може стати чимось на кшталт поштовху, після якого жінка набуває смаку до занять любов'ю і починає повною мірою насолоджуватися тим, що відбувається.
Але іноді буває так, що це не відбувається. На здатність жінки отримувати від сексу задоволення надають багато чинників, у тому числі психологічні.

Неможливість отримувати задоволення від інтимного життя може стати наслідком:
  • невдалого першого сексуального досвіду;
  • невпевненості в собі та своїй привабливості;
  • сильного стресу під час статевого дозрівання.

На здатність жінки отримувати від сексу задоволення надають багато факторів


Чому не всі жінки відчувають оргазм?
 
Чимале значення відіграє і навколишнє оточення. Припустимо, молодята живуть під одним дахом з батьками, і почуття незручності, що виникає у дівчини при думці, що їх з чоловіком буде чути через тонку стінку, може заважати їй сповна насолоджуватися інтимним життям.

Проблема відсутності оргазму може бути у партнері. Якщо він виявляє по відношенню до своєї обраниці грубість, невихованість, егоїстичність, не дивно, що вона не може повністю розслабитися в його обіймах і отримувати задоволення від сексуальних втіх. У руках невмілого чоловіка жінка може так і залишитися «нерозбуденою» і ніколи не пізнати того задоволення, яке дарує інтимна близькість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секс по кругу: когда не можешь кончить

Фахівці із сексології стверджують, що кожен випадок є дуже індивідуальним. Щоб допомогти жінці випробувати радість кохання, необхідно врахувати масу найдрібніших нюансів. Важлива роль приділяється психологічному стану жінки, однак і стан здоров'я також може стати причиною того, що жінка не отримує задоволення від статевого акту.

Не замовчуйте проблему, у багатьох випадках її можна вирішити


Чому не всі жінки відчувають оргазм?
 
Якщо відсутність оргазму є для жінки хронічною протягом багатьох років, швидше за все, можна говорити про її вроджену холодність. У цьому випадку є сенс відвідати лікаря сексопатолога та обстежитись у ендокринолога, щоб виключити гормональну дисфункцію.

Якщо інтимна близькість з коханим не дарує вищої сексуальної насолоди, не варто замовчувати проблему і вдавати, що все гаразд. Проблеми психологічного характеру, що заважають жінці розкритися і відчути оргазм, можна вирішити. Впоратися із закомплексованістю чи наслідками моральної травми допоможе психолог. Якщо відсутність оргазму спровокована гормональною дисфункцією, жінці буде потрібна допомога фахівця-ендокринолога.


Схожі матеріали:

👁 274
Категорія: Інтим
Теги: жінка, Секс, оргазм

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Кішка раптово п'є багато води: в чом...

/_pu/68/27212619.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg

Остров Афродиты - Самые красивые регионы...

/_pu/67/20967981.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Что общего у ассистента парковки и ассис...

/_pu/67/72328304.jpg

Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg