Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Гідності жінки: неприступна або доступна?


Гідності жінки: неприступна або доступна?

Наші прабабусі, бабусі і мами вважали, що чоловікам подобаються недоторка. Скромність вважалася головним достоїнством дівчата, а будь-які її кроки до зближення з протилежною статтю засуджувалися і розцінювалися як «непристойні».

Коли в 70-х роках грянула сексуальна революція, народ кинувся в іншу крайність - у вільну любов, а по суті - безладні статеві зв'язки (мовою сексопатологів це називається проміскуїтет, що було властиве, між іншим, первісним людям).

 Був час, коли в моду ввійшли «дівчата без комплексів». Великий сексуальний досвід, знання сексуальної техніки, навички в оральному сексі дозволяли дівчині з привабливою мордочкою знайти цілком гідну кандидатуру в чоловіки.

Видно, за роки радянської влади наші чоловіки так зголодніли за плотським радощам, що готові були надати дарующей насолоду і свій гаманець, і притулок, і своє прізвище. Чимало недурних чоловіків попалися на вудку юних хижачка. Ясна річ, тих цікавила не особистість партнера, а кількість грошей на його банківському рахунку. Я знаю багатьох цілком гідних чоловіків, які зовсім несподівано для себе виявилися одруженими на таких дівчат.

 Історія досить типова для наших днів. Хоча про доступні жінках навіть самі споживачі відгукуються у вельми невтішних виразах, тим не менше, ці жінки користуються певною популярністю у сильної половини. Демонстрація готовності до інтимного зближення в перший момент наповнює душу чоловіки гордістю і підносить у власних очах. Повіривши у власну невідпорність, чоловік спрямовується на поклик, але, вгамувавши сексуальний голод, замислюється.

У його душу закрадаються одвічні страхи.Якщо жінка так легко пішла на сексуальний контакт, то, може бути, вона так само податлива і з іншими? Якщо вона сама «робила аванси», чи легко буде потім від неї відбутися? А раптом вона вчепиться мертвою хваткою? Або виставить на загальне посміховище, вешаясь на шию кожному зустрічному-поперечним?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Какими чулками лучше всего «завести» мужчину

 Сексуальна революція принесла позитивні плоди: чоловіки нарешті дізналися, що слабка стать теж має право на задоволення, а жінки, відкривши для себе оргазм, придбали вагоме зброя в боротьбі з чоловічим шовінізмом. Однак і негативних наслідків сексуальної революції теж чимало. Занадто багато сексу, занадто багато доступних жінок.

 В останні десятиліття на наших співвітчизників обрушилося стільки платного і безкоштовного сексу, що немає нічого дивного, що деякі чоловіки переситилися. Популярність доступних дівчат вже сходить нанівець. Супутницею життя чоловік хоче бачити не довгоногу красуню «без комплексів», професіоналку за частиною мінета, а дівчину, яка здатна стати вірною дружиною.

 У взаємовідносинах сильної і слабкої статі за останні десятиліття відбулися певні зміни. Зросло число подружніх зрад і розлучень за ініціативою дружини; стало більше жінок, незадоволених чоловіками взагалі і своїм конкретним партнером зокрема.

 Що б чоловіки не говорили про представниць слабкої статі вголос, в глибині душі вони, самі не усвідомлюючи цього, відчувають перед Жінкою побожний трепет. Вченими встановлено, що в мозку людини залишається слід інформації, отриманої ще у внутрішньоутробному періоді розвитку. Зв'язок хлопчика з матір'ю настільки велика, що ставлення до неї потім проектується на всіх жінок. Все позитивне спочатку йшла від матері (тепло, любов, їжа), разом з тим мати мала необмеженою владою над сином - могла полаяти, відштовхнути, покарати. Це - основа для підсвідомого страху перед жіночою статтю.

 Сексуальна революція пред'явила до чоловіка нові вимоги. Потік інформації несе в собі як позитивний, так і негативний заряд. Тепер люди знають про секс набагато більше, ніж десять років тому, однак і чекають від нього більшого. Але й у сексуальних «ерудитів» теж бувають проблеми. Оволодівши сексуальної технікою, деякі чоловіки замислюються - чи не стали вони походити на сексуальний автомат? Захопившись ідеєю, що партнерка неодмінно повинна пережити оргазм, а для цього потрібно стимулювати соски грудей і клітор, деякі чоловіки і справді стали вести себе, як секс-машина, такий собі живий вібратор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Размер женской груди влияет на сексуальное поведение мужчин в постели

 Маючи певну теоретичну базу, чоловіки і жінки втілюють свої знання у фантазіях, однак реальна сексуальна життя далеке від цих фантазій.Це найчастіше приводить до незадоволеності партнером. Ставши повноцінними сексуальними партнерками, жінки вимагають сексуального задоволення. Сексологи популяризували знання про ерогенні зони, і кожен поважаючий себе чоловік повинен володіти премудростями сексу. З популярних книг про азбуку сексу можна було зробити висновок, нібито тіло жінки - своєрідна клавіатура комп'ютера - досить натиснути потрібну клавішу (тобто ерогенну зону), і настане результат (оргазм). Проте в житті інколи виявлялося, що навіть знання сексуальної техніки недостатньо. Техніка технікою, але ж потрібна ще й потенція!

Жінці в цьому відношенні простіше - вона може прикинутися в ліжку, нібито збуджена і оргазмічна (всі жінки вміють імітувати оргазм). Але чоловік-то прикинутися не може! Він би радий, але ж є така прикра неприємність, як відсутність ерекції. Це оману, ніби то у здорового чоловіка завжди має бути гарна ерекція. У потентного чоловіки виникає ерекція, коли він жінку хоче, а якщо ні, то немає й ерекції.

Але навіть якщо жінка викликає у нього сексуальний інтерес, є безліч нюансів, які можуть негативно вплинути на ерекцію. Звичайно, сексуально грамотний партнер знає і інші способи задовольнити жінку, крім статевого акту, однак наявність млявого пеніса аж ніяк не надихає на подвиги альтруїстичні на ложі любові. Як раз навпаки. Чим гірше ерекція, тим гірше настрій і менше сексуального ентузіазму. Так що одного уміння в ліжку недостатньо. А фізіологія часом відіграє злий жарт.

 Підвищення рівня сексуальної грамотності має свої плюси і мінуси. Тепер жінки під час інтимного побачення з партнером очікують статевого задоволення. Усвідомлюючи покладену на них високу відповідальність і боячись не виправдати очікувань, чоловіки стали побоюватися сексуально досвідчених жінок. Страх зазнати фіаско існує в душі кожного чоловіка, навіть якщо у нього ще не було невдач. Але ж все колись буває в перший раз ...

Раптом саме з цієї сексуально активної жінкою у нього і буде той самий перший раз?! .. А потім - ех, раз, ще раз ... Для чоловіка немає більш вразливою області, чим його сексуальні здібності, і більше образливого слова, ніж «імпотент». Цей ярлик може закріпитися навіть після єдиної невдачі, якщо у партнерів загальне коло знайомих, а партнерка виявиться нетактовне і балакливої; в такому випадку високий ризик, що розлад ерекції придбає стійкий характер.

 Сучасні чоловіки не люблять, коли жінка веде себе сексуально напористо.А раптом з нею у нього не вийде?! Проте сильна стать не може дозволити, щоб жінка здогадалася про його страхи, і маскує свої побоювання доморослими теоріями, наприклад, про розподіл статевих ролей: чоловік - лідер, жінка - у підпорядкованій ролі, він повинен домагатися, вона - чинити опір.


Схожі матеріали:

👁 4132
Категорія: Інтим
Теги: взаємовідносини, жінка, хижачка, Недоторка

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Как отличить легальные онлайн казино от ...

/_pu/67/33307487.jpg

Чому кішки іноді лепечуть? Причини для о...

/_pu/68/73392377.jpg

Остров Афродиты - Самые красивые регионы...

/_pu/67/20967981.jpg

Що означає, коли коти воркують?

/_pu/68/41110115.jpg

4 поради, щоб стати незалежним: не дадут...

/_pu/68/68182911.jpg

Виховання кошенят: ось як це працює

/_pu/68/83309003.jpg

Акне: Когда кожа "цветет" - а ...

/_pu/68/30593542.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

Діарея у собак: причини і лікування

/_pu/68/23842990.jpg

Правда про стерилізацію кішок

/_pu/68/64986046.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Як освіжити інтер'єр за допомогою лю...

/_pu/68/54061351.jpg