Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як себе вести після першого сексу?

Зазвичай після першого сексуального контакту молоденькі, недосвідчені дівчата ...

Як себе вести після першого сексу?

Як себе вести після першого сексу?Зазвичай після першого сексуального контакту молоденькі, недосвідчені дівчата роблять ряд помилок, які можна було б і уникнути, знаючи трохи психологію чоловіків.

Отже, начебто настав новий період близькості, а у дівчат з'являється невпевненість в подальшому продовженні відносин. І вона, природно, мучиться сумнівами щодо свого майбутнього і починає допитуватися у чоловіка з приводу його намірів щодо неї.

При цьому вона вимагає у нього слів вірності і любові, як ніби ці слова можуть послужити гарантією стійкості їх взаємовідносин.

Чоловіків, м'яко кажучи, подібний натиск напружує і може погубити на корені будь-які стосунки, навіть і в разі якщо він і був налаштований на їх продовження. Наступною помилкою можна вважати, то, що після першого сексу дівчина починає вважати свого першого чоловіка мало не головним чоловіком.

Вона пред'являє йому різні вимоги, так, як ніби вони вже прожили в шлюбі двадцять, тридцять років. Така поведінка (бурчання, істерики, невиправдана ревнощі, контроль і т. д.) ні до чого хорошого привести не можуть. Вони тільки дратують чоловіків і змушують задуматися в правильності їх вибору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу

Наступна помилка. Деякі панянки починають ридати прямо під час сексу або ж відразу після нього. Чоловікам також не завжди зрозуміла така реакція, тим більше, що, на його думку, все протікає або протікало нормально. Слід утриматися від надлишку почуттів, як би не хотілося плакати, нехай це і вкрай важлива подія не слід відразу ж пускати сльозу. Чоловікам така поведінка не подобається. Ще одна порада дівчатам - вести себе природно, нехай вона навіть і не впевнена в своїх майбутніх відносинах. Не потрібно впадати в крайності, то бути холодної як лід, то ставати істеричною. Потрібно вести себе природно. Необхідно виявляти свою любов в ніжних словах і обіймах, і тоді у чоловіка не буде приводу переривати відносини.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 2067 | Теги: стосунки, Кохання, секс

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Як обхитрувати колорадського жука та очи...

/_pu/62/33871535.jpg

Як досягти маткового оргазму і отримати ...

/_pu/64/96207446.jpg

3 грубі помилки при поливі розсади, які ...

/_pu/63/50717968.jpg

Что такое карцинома: ее основные виды и ...

/_pu/63/28371757.jpg

Чи варто брати насіння на розсаду з поку...

/_pu/63/10305103.jpg

Як відбілити нижню білизну – лише переві...

/_pu/63/79075154.jpg

Декілька причин, з яких чоловік може піт...

/_pu/62/69173240.jpg

Перевірений спосіб вирощування огірків

/_pu/64/42201650.jpg

2 найврожайніші сорти огірків для будь-я...

/_pu/63/36196986.jpg

Навіщо садити чорнобривці на полуничній ...

/_pu/63/45451108.jpg

І добрива не потрібні: одна хитрість, зр...

/_pu/63/80229366.jpg