Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Що повинен знати твій хлопець про кунілінгус


Що повинен знати твій хлопець про кунілінгус

Натхнення - це, звісно, особиста справа хлопця, і саме здатністю інтуїтивно відчувати межу між «можна-треба» і «припини-не можна» відрізняється хороший коханець від поганого. До деякої міри це вроджена якість, але значною мірою - справа досвіду та практики.

І навряд чи варто чекати, поки доля усміхнеться тобі грайливою усмішкою та приведе у твою спальню генія кунілінгуса. Виховай його сама - це не так складно, як здається.

Кунілінгус неможливий без хорошої прелюдії. Якщо хочеш, щоб кунілінгус приніс тобі задоволення, а не відчуття на грані болісності, налаштуй свого хлопця на якісну прелюдію. Нервові рецептори твого клітора повинні набути необхідної чутливості, а це досягається стимуляцією грудей, внутрішньої поверхні стегон і т.п.

 Пам'ятай сама і поясни своєму хлопцеві, що жінка збуджується повільніше і повільніше остигає. І повільне погладжування твого тіла - не примха, а данина природі. Не бійся злегка загальмувати хлопця в його нетерпінні перейти до головного - рано чи пізно він навчиться одержувати справжнє задоволення від простих доторків до твого тіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Что делать, если хочется секса: руководство к действию

Це задоволення відрізняється від «просто» сексу приблизно так само, як відрізняється смажена на салі картопля від меню гурмана.


Попроси свого хлопця зігріти найважливішу для кунілінгусу ділянку - клітор. Для цього треба ніжним і плавним рухом накрити внутрішні статеві губи зовнішніми.

Дуже багато чого в кунілінгусі залежить від правильно обраної позиції. Багато чоловіків вибирають для кунілінгусу доволі сміливу позу, коли хлопець лежить на спині, а жінка наближає свої статеві органи до його обличчя, тобто практично сідає йому на обличчя.

Ця поза класна, але зовсім не підходить для соромливих дівчат - їм найкраще лягти на спину та розслабитися, віддавши своє тіло в повне розпорядження хлопця, який розташовується між її розведеними колінами.

 Деякі  жінки віддають перевагу позиції стоячи.  

 Експериментуйте в пошуках потрібної пози для кунілінгуса, це того варте!

Досвідчені в кунілінгусі хлопці знають, що працювати треба не кінчиком язика, а всією його поверхнею
. У цьому випадку стимуляція клітора, чутливість якого просто приголомшлива, буде більш м'якою та приємною.

Підкажи хлопцеві, що він не повинен напружувати язик, жорсткі та сильні рухи можуть бути болісними для тебе. І стежте за вологістю! Стимуляція клітора насухо неприпустима! Почніть із непрямої стимуляції, ніжно водячи язиком навколо і зверху клітора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прощальный секс или секс на прощание

 Кунілінгус: тримай ритм! Запам'ятай сама та підкажи своєму хлопцеві, що рваний ритм і часто змінювана техніка вбивають збудження. Скористайся мовою свого тіла, щоб дати хлопцеві зрозуміти, що він робить щось не так: злегка відсторонися в потрібну мить. Або притисни його голову, якщо відчуваєш, що тиск треба підсилити. А в доречну мить шепни всього кілька слів: «Не змінюй ритм і техніку». Хлопці розумні - зрозуміють.  

Не шкодуйте на кунілінгус часу й сил. Більшості жінок, щоб досягти оргазму за допомогою кунілінгусу, треба 5-7 хвилин. Декому вистачить 3 хвилин, але є й такі дівчата, організм яких потребує активної стимуляції за допомогою кунілінгусу протягом 10-15 хвилин.

Усі проміжки часу - нормальні й залежать від різних чинник, зокрема й психологічного настрою жінки. Якщо хлопець не може підтримувати ніжний і ритмічний темп рухів своєї мови протягом 15 хвилин, отже, він надто напружує свій язик. Підкажи йому, що він може трохи розслабитися, довіривши  кунілінгус своїм рукам. Але пам'ятайте про те, що при кунілінгусі змазка просто необхідна!

Кунілінгус на межі оргазму. Відчуваючи, що оргазм наближається, ти неминуче напружиш своє тіло. У цю мить хлопець повинен збільшити темп рухів і підсилити тиск. Багатьом жінкам подобається, коли хлопець, відчуваючи наближення твого оргазму, вводить у піхву палець. Але деяких жінок це відволікає. Визначся зі своїми перевагами сама і розкажи про це своєму хлопцеві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тайны женского флирта

 У момент самого оргазму руху язика повинні бути ніжними. Але у багатьох жінок одразу після оргазму клітор стає надзвичайно чутливим і, якщо ти належиш до цієї категорії жінок, скажи про це своєму хлопцеві: просто відсторонися або накрий свій клітор своїми руками. Кліторальний оргазм дуже яскравий, а грань між вищим задоволенням і болісністю дуже тонка.

За матеріалами: tochka.net


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 4555 | Теги: оргазм, ритмічний темп, рухи, внутрішні статеві губи, кунілінгус, секс, хлопець

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg