Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як правильно цілуватися, навчитися цілуватися

Поцілунок - це мистецтво, і далеко не всі володіють і можуть опанувати його технікою

Як правильно цілуватися, навчитися цілуватися

Як правильно цілуватися (відео), навчитися цілуватися

Поцілунок - це мистецтво, і далеко не всі володіють і можуть опанувати його технікою.

Досить сказати, що вміла людина одними тільки поцілунками може довести свою партнерку до оргазму, і це не міф Казанови, а цілком доведений факт.

Ми не заперечуємо, що для цього потрібно мати і в собі і в дівчині незвичайну чутливість і відчуття паралельного ритму, але все це справа наживається і напрацьовуємо, а тому далеко не фантастично.

Природою закладено сила в поцілунок набагато більша, ніж та, що знають наші батьки, матері, бабусі та дідусі й навіть ми, зірви голови, що живуть у час, коли все дозволено і мало, що заборонено.

Далі Ви не тільки дізнаєтеся як правильно цілуватися, але й побачите все на практиці у відео уроці.

Важливі нюанси поцілунку.

Зверніть увагу на наступні рекомендації.
1. Щирість. Якщо не хочете, краще не цілуйтеся, адже поцілунок - це вираження почуттів, механіка тут не спрацює. Та й краще ви нікому не зробите.

2. Ситуація. Якщо у вас перше побачення, не варто накидатися з пристрасними поцілунками , це може налякати партнера на початку відносин. Краще починати з ніжних повільних і неглибоких.

3. Місце. Біільшість людей вважає за краще цей досить інтимний процес робити в більш-менш безлюдному місці. Навіть якщо ви вдома, постарайтеся зробити обстановку романтичною і інтимною - свічки, тиха легка музика, неяскраве освітлення вам у цьому допоможуть.

4. Унікальність. Цілуйтеся так, як ніби робите це в останній раз у житті. Сконцентруйтеся на своїх відчуттях у даний момент. У цьому випадку ваші поцілунки кожного разу будуть оригінальні.

5. Дихання. Несвіжий запах з рота може назавжди відбити бажання не тільки цілуватися, але й підтримувати відносини. Не забувайте, що навіть якщо ви почистили зуби, не курили, та нічого не їли - це ще ні про що не говорить. Зневоднена ротова порожнина теж може завдати неприємних відчуттів. Завжди майте щось під рукою, на щастя, варіантів зараз багато.

6. Поза. Так-так, в поцілунку це теж важливо. Можна не тільки лежати як колода, але і стояти як стовп. Ні те, ні інше ніхто не оцінить, тому - ворушіться! Проведіть рукою по спині, плечах, торкніться вух, погладьте волосся. Це допоможе збільшити ефект.

7. Розмова. Ось тільки не думайте, що треба поставити світовий рекорд за тривалістю поцілунку. Час від часу все ж треба набрати повітря в легені, а значить можна й говорити. Скажіть щось ніжне, приємне, висловіть свої почуття!

8. Різноманітність. Повірте, видів поцілунку буває багато, не зупиняйтеся на якомусь одному. Навіть покусування і посмоктування губ партнера включається у варіанти і може бути приємним.

9. Розслабленість. Не напружуйте губи, поцілунок повинен бути м'яким і ніжним, а не твердим і грубим. Зайва напруженість може відштовхнути партнера, або змусить думати, що вам незручно.

10. Розкутість. Якщо ви ще жодного разу не цілувалися, не переживайте і не соромтеся. Все вийде, просто покладайтеся на почуттям і отримуйте задоволення.

Як правильно цілуватися, техніка поцілунку

Кілька слів про техніку поцілунків, екзотичних і не дуже. Тут треба обов'язково знати, що різні техніки застосовуються в різних місцях і в абсолютно різних обставин і треба бути дуже обережним, застосовуючи їх одночасно.

Техніка "Грот"
Німта - простий поцілунок рота.) Сором'язливий поцілунок - вона притискає губи до губ, злегка рухаючи нижньою губою тільки. Рівний поцілунок - він трубочкою губ смокче її губи.
Боротьба ротів - його рот напіврозкритий, її прикритий, роти смокчуть, труть, кусають.) Грайливий поцілунок - він злегка покусує її губи.
Поцілунок зубів - він смокче її зуби.

Техніка "Стріла" (поцілунок із застосуванням язика)
Жалючою - вона ніжно ссе його губи і раптом вштовхують свій язик.
Розпалювали - лизания губ.
Млин - обертання язика в роті іншого.
Царський поцілунок - язик в роті іншого вводиться за щоку, ковзаючи по зубах.
Вишуканий - язик в роті іншого торкається піднебіння.

Техніка "Авакум" (поцілунок вщухають пристрасті із застосуванням пальців)
Насолода бутоном - він стискає двома пальцями її губи й цілує.
Пелюстка - він відтягує пальцями її нижню губу і вводить за щоку язик.

Техніка "Юта" (гра)
Першим схопити зубами нижню губу іншого. Виштовхнути язик партнера зі свого рота та всунути свого язика йому у рот. Першим смоктати губи іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів зробити поцілунок незабутнім

Вище представлені техніки можна застосовувати як для сильного збудження партнерки, так і для повсякденної буденності суспільного становища і кола знайомих. У цьому їх універсальність і самодостатність - те, що не можна в одному місці можна легко замінити іншим.

Безумовно, цілуватися, так само, як і займатися сексом, треба вміти! Як навчитися?

Зрозуміло, пісня з ляльками барбі та їх гумовими аналогами в реальну величину вам не допоможе. Вчитися потрібно з справжніми дівчатами! Для початку, прочитай цю статтю. Потім згадай або ще раз подивися сцени, які ти бачив у фільмах - там більш-менш нормально показано. Далі. Почни цілувати дівчину не з губ, а, наприклад, з щік, потім продовжи поцілунками в шию, потім також як і шию, поцілуй її губи, потім повільно поцілуй губами її нижню губу. Далі твоя партнерка і твій внутрішній голос тобі все підкажуть.

Поцілунок з язиком(французький поцілунок)

Краще за все сказати, що це просто незабутній поцілунок. Термін "французький поцілунок" прийшов до нас як елемент французької культури, яка завжди вважалася найбільш тісно пов'язана з темою кохання. У Франції цей поцілунок називається "поцілунком душ".

Найкращий початок - різноманітні поцілунки губами, під час яких злегка відкритий рот. Це якраз той момент, коли багато хто губиться і починає нервувати. Не панікуйте, якщо у вас раптом сильно застукає серце. За таких обставин - це природно! Поцілунок з язиком викликає дивні відчуття. Дивні і прекрасні. Цілком можливо, що ваша партнерка повторить ваші дії. Якщо ні, спробуйте посмоктати її нижню губу. Це може допомогти їй розслабитися. Коли ж вона відкриє рот, єдине, що вам залишається зробити, - почати працювати язиком. Витягніть свій язик назустріч язика партнерки. Коли ваші язики зустрінуться, не дивуйтеся, якщо відчуєте, що у вас підскочив тиск. Ви відчуєте, як ваші душі з'єднуються в одну, у той час як кінчиком язика ви граєте з її язиком. Французький поцілунок збільшує довіру партнерів один до одного.

Як закінчити поцілунок по-французьки? Ніжно заберіть свій язик, відхиліть голову і закрийте рот. Якщо ви виконаєте все це одночасно, це буде досить різко. Якщо ви хочете проявити тактовність, то після поцілунку не відразу відстороняйтеся від партнерки. Різке відчуження може призвести до емоційного шоку. Щоб пом'якшити його, посміхніться своїй дівчині, приголубте її.

Під час поцілунку по-французьки зазвичай роль лідера бере на себе один з партнерів, але вам може більше сподобатися постійна зміна лідера, тобто гра язиками. Цілуючись таким способом, ви можете абсолютно втратити відлік часу і ніби виключитися з реальності.

Як довго має тривати французький поцілунок? Від 30 секунд до 5 хвилин. Більшість людей вкладаються в 60 секунд, але дійсно емоційний французький поцілунок зазвичай триває від 3 до 5 хвилин. Різноманітність і постійні зміни - це душа поцілунку

Помилки під час поцілунку

Щоб навчитися правильно цілуватися потрібно уникати можливих помилок. Таких помилок буває декілька.

  • Найпоширеніша помилка - забути про партнера. Це відбувається в тому випадку, коли ви цілуєтеся і не звертаєте ніякої уваги на свого партнера. У такому випадку вас не цікавить приємно їй/йому, вам головне отримати задоволення. Пам'ятайте, ви обов'язково повинні враховувати почуття і смаки партнера.
     
  • Друга помилка - надто широко розкритий рот. Під час поцілунку не слід сильно широко відкривати рот, але і не варто стискати губи. Рот повинен бути злегка відкритий. Коли вашій дівчині сподобається поцілунок, ви відчуєте це.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно цілуватися з хлопцем

Яким повинен бути поцілунок?

По-перше, поцілунок повинен бути щирим. Не треба цілувати дівчину, якщо вам цього не хочеться. Цим ви не зробите краще ні собі, ні їй! Поцілунок - це, перш за все, не задоволення, а спосіб вираження почуттів. Чим більше ви відчуваєте бажання поцілувати вашу супутницю, тим більше буде підйом емоційної хвилі, що захлеснула вас обох. А чи має бути поцілунок довгим? Якщо дівчина вам подобається і ви обидва вкладаєте в поцілунок всю душу і забуваєте про все навколо, то, поза сумнівом, ви не захочете, щоб миті злиття губ тривали менше хвилини. Як показує досвід, щирість поцілунку багато в чому залежить від ставлення людей один до одного, проте майже ніяк не залежить від їх характерів і типів особистості. Просто для одних поцілунок має більше значення, для інших - менше.

По-друге, поцілунок повинен відповідати ситуації. Не потрібно накидатися на дівчину на першому побаченні, як бик на червону ганчірку. Це, можливо, дасть їй сексуальний імпульс, проте сильно постраждає її ставлення до вас. Також варто сказати, що за нашими спостереженнями переважна більшість дівчат для поцілунків віддає перевагу виключно безлюдні місця. Починати завжди краще з ніжних, повільних, неглибоких. А пристрасні поцілунки - це вже інше. Це вже, скоріше, елемент сексуальної гри, спосіб завести жінку і довести її до божевілля. Причому тут вам допоможуть поцілунки в шию, вуха, плечі та інші частини тіла.

По-третє, поцілунок повинен бути унікальним. Прагнете, кожен раз, цілувати жінку так, ніби ви бачите її останній раз у житті. Цілуйте її так, як підказує вам ваше нинішній настрій і тоді, якщо ви маєте до неї якісь почуття, кожен ваш новий поцілунок буде не схожим на попередній.

Приємних вам поцілунків.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 21222

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Досвідчені дачники роблять все, щоб кроп...

/_pu/62/62597009.jpg

Що краще посадити поряд із цибулею: урож...

/_pu/62/39834352.jpg

Одну з цих троянд варто посадити на клум...

/_pu/62/16377520.jpg

Чому цукіні бувають гіркими і як цього у...

/_pu/63/11353591.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

2 найврожайніші сорти огірків для будь-я...

/_pu/63/36196986.jpg

Буде дуже багатий урожай картоплі, якщо ...

/_pu/64/23076401.jpg

Дайте огіркам соду та сіль, щоб збирати ...

/_pu/63/68444284.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Як врятувати розсаду, якщо вона витягнул...

/_pu/63/83935674.jpg

4 неожиданных послеродовых состояния, к ...

/_pu/64/25201848.jpg

Що потрібно врахувати при посадці баклаж...

/_pu/63/24833857.jpg