Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Незвичайні факти про тіло жінки

Лікарі розкрили деякі дивні факти про матку, піхву, точку G і знайшли деякі таємниці

Незвичайні факти про тіло жінки

Лікарі розкрили деякі дивні факти про матку, піхву, точку G і знайшли деякі таємниці, які навіть вчені не можуть пояснити. Що ж ховається від уваги людей в надрах жіночого організму?

Да Вінчі був неправий

Леонардо да Вінчі був допитливим спостерігачем анатомії людини, ілюструючи свої відкриття зображеннями розчленованих тіл, які залишаються точними і сьогодні.

Але вони не досконалі, якщо розглянути ескіз жіночого репродуктивного тракту. Ескізи людської матки, зроблені да Вінчі, більше схожі на органи інших тварин. Цілком можливо, що складність отримання тіла жінки для розтину не залишила да Вінчі іншого вибору, окрім як заповнити прогалини у своїх знаннях за допомогою розтину тварин.

Ультра-пружність матки

Коли вона не використовується, здорова матка являє собою невеликий орган, розміром близько 7,5 см в довжину і 5 см завширшки. Під час вагітності зміни відбуваються швидко. Приблизно за 20 тижнів вагітності, розширена матка досягає пупка. Зовнішній край матки досягає нижнього краю грудної клітки приблизно через 36 тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Життя без сексу: як пережити розлуку з коханим

Дівоча пліва

Відома як показник невинності, дівоча пліва в дійсності представляє собою тільки невеликий шматочок тканини, що розташовується на вході в піхву. Його можна порвати при першому статевому акті (або іншому проникненні), або вона може розтягнутися, іншими словами, наявність або відсутність дівочої пліви нічого не говорить про те, чи мала жінка секс.

Чи існує жіноча точка G


Точка G - зона на тілі жінки, а скоріше в її піхву, яка вважається екстра-чутливою ​​до еротичної стимуляції, є предметом суперечок. Багато жінок стверджують, що вона існує, але анатомічні знання цієї області залишаються вельми тонким. В даний час, питання про те, чи існує точка G, або це міф, залишається загадкою.

Парні органи


У дуже рідкісних випадках деякі жінки народжуються не з однієї, а з двома матками. Це відбувається через те, що під час формування у плода репродуктивної системи, матка починається як дві труби, які об'єднуються в один орган. Коли труби не можуть злитися, кожна з них перетворюється на окрему матку. Іноді піхва в тілі жінки з таким станом також дублюється, створюючи роздвоєний шлях до кожної матки.

Засоби гігієни

Сьогодні жінки можуть впоратися з менструальними синдромами за допомогою різних гігієнічних засобів: прокладок, тампонів або навіть гормонів. Але жінкам минулого доводилося бути більш винахідливими. У Стародавньому Єгипті використовували розм'якшений папірус, в Древній Греції - волокно, огорнуте навколо дерева, в Японії - папір, в Америці 1800-1900-х - вату, у Франції початку 1900-х - целюлозні бинти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі місця влітку для екстремального сексу

У багатьох культурах існували менструальні ритуали, які заявляли жінок уникати певних видів діяльності в цей «нечистий» період. Жінки в цих культурах відчувають себе більш збентеженими під час місячних і донині, як виявило дослідження березня 2012 року. Але вони також відчувають більше почуття зв'язку з іншими жінками, ділячись власним досвідом. Це може допомогти вигнати деякі таємниці, довкола жіночий репродуктивний цикл, вважають дослідники.


Схожі матеріали:

👁 3920
Категорія: Вiдверто про кохання
Теги: жінка, жіночі органи, інтим, жіноче тіло, точка G, дівоча пліва, гігієна
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Влітку пригощатимете всіх сусідів, якщо ...

/_pu/63/07881723.jpg

Шлюб на межі розпаду: 3 ознаки, що чолов...

/_pu/62/75089409.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Як повернути нижній білизні білий вигляд...

/_pu/63/69381063.jpg

Як врятувати троянди від небезпечної поп...

/_pu/63/37540775.jpg

Що категорично не можна садити поряд із ...

/_pu/62/23161870.jpg

Як виростити хороший урожай часнику: пра...

/_pu/64/15683756.jpg

Кущі помідорів високі та пишні, а плодів...

/_pu/63/24280391.jpg

Які зміни відбуваються з чоловіком, який...

/_pu/65/97505879.jpg

Найкращі пози для жіночого оргазму

/_pu/64/86522118.jpg

Знаете ли вы, что во время полового акта...

/_pu/66/69988964.jpg

Відносини без зобов'язань для чолові...

/_pu/66/56692936.jpg