Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Правило трьох побачень для дівчат та чоловіків

Помилки на побаченнях, які роблять чоловіки

секс на третьму побаченні

Ми всі дорослі люди і чудово розуміємо, навіщо ходимо на побачення і що має статися між чоловіком та жінкою. Що говорити, як подавати себе і як діяти на перших трьох побаченнях, аби все закінчилося на сіннику чи в ліжку? Як розкрутити дівчину на близькість?

Будь-які стосунки починаються з побачень, а потім уже як вийде. Зазвичай, хлопець і дівчина ходять на побачення, потім у них відбувається близькість, потім починаються взаємини, а часом і шлюб. Але в цьому ланцюжку спілкування часто найбільшу складність викликає саме перші побачення, коли ви рухаєтеся від впізнавання один одного до першого сексу. Незалежно від твоїх планів отримати тільки секс або зустрічатися, все рухатиметься приблизно за однією траєкторією та стратегією.

Що таке правило трьох побачень?

Правило трьох побачень – це теорія, через яку парочка може займатися сексом не раніше і не пізніше 3-го побачення. Про цю теорію відомо давно, але найбільшої популярності вона набула після виходу серіалу «Секс у великому місті», де згадувалася ця стратегія. Після цього багато сучасних жіночих журналів і психологів радили прекрасній статі слідувати тактиці трьох побачень, коли потрібно було не поспішати з сексом на першому і не відтягувати його набагато пізніше.

Згідно з правилом, передбачається, що секс на першому побаченні дасть чоловікові все, що він хоче від дівчини, що виключає можливість побудови повноцінних взаємин. Секс на першому побаченні – це зазвичай поганого смаку, якщо ви розраховуєте на більш тривалі стосунки. Погодься, що ці люди хочуть займатися сексом більше, ніж вони закохалися один в одного з першого погляду.

Друге побачення теж вважається надто раннім для інтиму, адже цього недостатньо, щоб повноцінно зацікавити чи зачепити. Ви тільки починаєте впізнавати один одного, розкриваєте себе з різних боків, фліртуєте та заграєте. Тільки з'являється інтерес до особистостей та характеру один одного.

Тільки на третьому побаченні можна вже думати про те, щоб зайнятися сексом. Якщо побачення закінчиться близькістю, це вважатиметься нормальним. Це дозволить дівчині за цей час сподобатися чоловікові, викликати його інтерес та показати себе з правильного боку. Коли красуня одразу стрибає у ліжко, її можуть сприйняти як легкий видобуток та дівчину легких принципів. А з дівчатами низької соціальної відповідальності чоловіки вважають за краще не зв'язуватися.

Правило 3-х побачення вважається швидше прийнятою для більшості людей теорією, яка особливо не підтверджена науковою чи психологічною основою. Молоді парочки часто зустрічаються значно більше, перш ніж зайнятися сексом. Дорослі парочки часто дотримуються цього правила, адже це допомагає грати за деякими правилами, які зрозумілі обом.

Чи добре відкладати секс на п'яте, десяте чи 30 побачення? Кожна пара обирає сама, коли буде готова морально, фізично та психологічно зайнятися сексом. Але тут ще включається така річ, як невдоволення взаємини, якщо інтим відкладати надто довго. Ви можете "перегоріти", або знайти когось іншого, хто готовий віддатися пристрасті і доступніші. Занадто довго відкладати інтим погано, адже це стане вже «остиглим блюдом», яке не подали вчасно, а тому воно втратило потрібний смак. Також може бути така річ, як сексуальна несумісність.
 
секс на третьму побаченні
 

Дівчата ділять усіх хлопців та чоловіків на різні типи

Кажуть, що дівчата одразу визначають чоловіка в якусь категорію та вирішують, чи дадуть вони йому чи ні. Дівчина може однаково ходити на побачення з різними чоловіками, але один сидітиме у френдзоні навіть після десятого побачення, другий тупо задаровуватиме подарунками без шансу на взаємність, а третій матиме секс на третьому чи навіть першій зустрічі. Які типи чоловіків бувають?

Знайомий хлопець

До цієї категорії потрапляють усі, хто не викликав емоцій і не зачепив нічим. Таких знайомих у дівчини може бути багато, з ким вона ходила на одне чи кілька побачень. Але всі вони зрізалися через те, що не були досить хороші, чимось відштовхнули або хотіли лише сексу.

Друг чи добрий хлопець у френдзоні


секс на третьму побаченні

Багато хлопців ходять на побачення, дарують подарунки та розважають дівчину, але йдуть не ні з чими. У такій ситуації виявляються чоловіки, які не можуть викликати у дівчини психологічний інтерес та сексуальний потяг. Такий хлопець може сприйматися як «друг», але не той, з ким дівчина мріяла зустрічатися. До такої категорії потрапляють чоловіки, але вони не відразу це розуміють. Тільки після третього чи десятого побачення стає очевидним, що вони сидять на лаві запасних, а шанси на дівчину примарні.

Спонсор чи шляхетний лицар

Деколи дівчата бачать у чоловікові лише ресурс, який він може дати їм. Так дівчина записує хлопця до тих, хто має дарувати подарунки, іноді розважати, возити на машині немовби таксі, виконувати забаганки і прислуговувати. Зазвичай це трапляється тоді, коли ти задаровуєш дівчину подарунками, робиш усе, що вона хоче, але при цьому не спокушаєш. Дівчина вважає, що чоловік її хоче купити, а отже, нехай йому це обійдеться дорожче. Багато сучасних дівчат меркантильні, що вони не відмовлятимуться від подарунків та інших плюшок. Тут включається генератор, який тебе розкручуватиме нескінченно, без будь-яких плюшок з її боку.

Коханець

секс на третьму побаченні

Деколи дівчата бачать у деяких чоловіках тільки можливість повеселитися і перекидатися. Хлопець може бути в чомусь гарний, але він годиться максимум для кількох зустрічей чи ролі коханця. Дівчина не будуватиме з ним спільні плани, адже він може сприйматися як ненадійний, неперспективний чи тимчасовий варіант, допоки вона не знайде когось кращого. Якщо чоловіка влаштовує роль коханця чи тимчасового хлопця, то нормально, але якщо ні, то тут доведеться доводити, що ти справді щось стоїш.

Хлопець чи майбутній чоловік

До цієї когорти чоловіків потрапити дуже непросто. Стати хлопцем дівчини можна тоді, коли ти справді сподобався їй, зачепив своїми якостями, симпатичний їй емоційно, заводиш фізично. Коли ти готовий до ґрунтовних відносин і вміло походжаєш дівчину, то домогтися цієї ролі можна цілком. До якої групи потрапиш ти? Все залежить від того, якого польоту ти птах. Якщо ти вмієш залицятися до дівчат, подобатися їм, фліртувати, загравати і спокушати, то шанси потрапити в 4 або 5 тип досить великі. Але якщо постійно потрапляєш до першої, другої чи третьої групи, то явно робиш якісь помилки на побаченнях, які потрібно негайно виправляти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно займатися сексом: цінні поради тим, хто займається коханням

Помилки на побаченнях, які роблять чоловіки


секс на третьму побаченні
 

Чому у деяких хлопців з дівчатами виходить все чудово, хоча вони гірші за тебе чи схожі на тебе? Часто причина невдачі з дівчатами криється в недостатньому досвіді та скоєнні якихось банальних помилок, які псують все враження, позбавляючи шансу забратися до дівчини спідницею. Чому чоловіки не досягають успіху у дівчат на третьому чи наступних побаченнях?

Не поводься як закоханий хлопчик

Розкриття своїх карток раніше часу не призводить ні до чого хорошого. Не кажи дівчині прямим текстом, що вона тобі подобається, ти хочеш стосунків або вже майже закохався у неї. Це призведе до того, що дівчина одразу втратить інтерес, як хлопець завойований. Дівчина легко отримала хлопця, а отже, не цінуватиме легкого видобування. Ти б теж ставився до дівчини, як у шлюшці, якби вона віддалася тобі на першому побаченні. Отже, на побаченнях важливо не показувати те, що ти вже поплив і підняв ручки вгору.

Не бійся дівчини і не прогинайся під неї

Зазвичай дівчата бачать слабкість чоловіка, що він боїться їх втратити. Якщо ти виконуватимеш усі її забаганки, задарувати подарунками, боятися щось сказати чи не йти проти її думки, то пиши пропало. Не піддавайся на те, що дівчина намагається прогнути тебе. Чи не реагуй на маніпуляції, шантаж, накази, ультиматуми. Будь самостійним та сильним, адже тільки такі круті самці подобаються дівчатам.

Роби побачення насиченим та справжнім

Деколи хлопці йдуть на побачення без чіткої стратегії про те, що робитимуть. Можна просто базікати, кудись ходити, щось є, але побачення не буде повноцінним. Можна ходити на десятки таких побачень, але не просунутися ні на крок у бік стосунків, сексу та кохання. У будь-якому побаченні важливо обходжувати дівчину грати з нею, як кішка з мишкою. Більше флірту, гри, гумору та інтимної напруги між вами. Дівчата люблять емоції на побаченнях, а не сухі та формальні зустрічі, які зовсім не схожі на побачення. Усі три побачення повинні йти по наростаючій, а не бути нудними і сірими.

Уникай зайвого натиску та набридливості

Не будь тим дурнем, який переслідує дівчину, не даючи їй проходу. Зовсім не потрібно бути тим, хто просто душить дівчину своєю увагою, наполегливістю, дзвінками, зустрічами. Дівчина одразу сприймає чоловіка такої ролі нужденним. Він явно слабкий, не має популярності у дівчат і легкий нудний видобуток. Дівчатам подобаються чоловіки, які вміють бути не набридливими, а неначе трохи недоступними та вислизаючими.

Тактика трьох побачень чи як сподобатися дівчині?

секс на третьму побаченні

Думаєш про те, як розкрутити дівчину на секс на третій зустрічі? Вся тактика 3-х побаченого спокуси ховається в умінні зробити ваше спілкування все гарячим і гарячим. Тому всі три побачення тобі слід піднімати планку ваших стосунків, щоб опинитися на третьому у її ліжку.

Перший день чи перше побачення

Перше побачення має на увазі зустріч, де ви дізнаєтеся один одного краще. Це трохи схоже на інтерв'ю, де ви розповідаєте про себе, запитуєте і намагаєтеся придивитися один до одного. На першому етапі спілкування важливо виявляти увагу до дівчини, говорити компліменти, підштовхувати її саму розповідати щось, уважно слухати. При цьому до побачення найкраще додати гумору та веселощів, щоб вам було позитивно на зустрічі.

Також на першому побаченні чоловікові вже можна торкатися дівчини, брати її за руку, обіймати за талію. Це частина спокуси, без чого не можна перейти на новий рівень спілкування. На першому побаченні не затягуй із поцілунком. У вдалій самотній обстановці поцілуй її, щоб закріпити свій успіх у ваших стосунках. Можна проводити дівчину, щоб поцілувати її біля будинку чи десь в іншому місці.

Друге побачення

секс на третьму побаченні

Зроби друге побачення цікавим та небанальним. Сходіть кудись повеселіться, загляньте в цікаве місце, добре проведіть час. Зроби так, щоб ви могли відтягнутися, розслабитись, посміятися та добре повеселитися. Гарний настрій дівчини – це основа її спокуси щодо стратегії 3-х побачень. На побаченні не забувай фліртувати та загравати. Шепчи їй на вушко жарти чи може навіть не дуже пристойні речі.

На другому побаченні обов'язково чіпай дівчину. Торкайся до неї постійно, починаючи від невинних дотиків за руку і закінчуючи її оголеним коліном. Проводь по спині дівчини рукою, грай її волоссям, обіймай, штовхай плечем жартома, обіймай за плечі та талію. На другому побаченні важливо цілуйтеся, не забуваючи про те, що це важливо для спокуси і просто приємно. Дівчина на другому побаченні буде вже майже вбита твоєю чарівністю та натиском, але треба дати їй ще трохи часу.

Третє побачення та перемога

секс на третьму побаченні

На третьому побаченні парочка вже чудово розуміє, що вони хочуть один від одного. Поцілунок та обійми вже здаються нормальними та очевидними, адже ви вже ніби зустрічаєтесь. На третьому побаченні добре піти в якесь кафе, бар або тусовку, де ви зможете потанцювати, випити та розслабитися. Трохи алкоголю завжди добре позначається на спокусі дівчини.

Коли побачення буде на піку емоцій, потрібно кликати дівчину до себе додому, щоб подивитися фільм, показати свого домашнього кота, поділитися своїми дитячими фотками, випити шампанського, з'їсти торт чи з іншого приводу. Дівчина чудово розуміє, що це запрошення на секс, але завуальоване. Якщо дівчина погоджується прийти в гості або кличе сама зазирнути на чай, то все чудово. Далі справа техніки, коли треба трохи романтики, музики, алкоголю, веселощів, поцілунків, обіймів. Так на третьому побаченні ви займетеся сексом, чого обидва давно хотіли.

секс на третьму побаченні
 

Правило трьох побачень зазвичай працює, завжди на 100%. Іноді секс трапляється на п'ятому або трохи пізніше, але він обов'язково буде, якщо ти робиш усе правильно. Головне не зволікати з близькістю, а переходити на рівні спокуси все вище та вище. Також слід пам'ятати про те, що на якому побаченні у вас буде секс. Якщо все йде логічно і вам обом подобається, то все правильно.


Схожі матеріали:

👁 364
Категорія: Вiдверто про кохання
Теги: кохання, побачення, Секс
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зробити добриво з бур'янів: як підви...

/_pu/62/62895567.jpg

Декілька причини вибрати деревну золу як...

/_pu/62/41661083.jpg

Чи можна збирати насіння з недозрілих по...

/_pu/66/20577590.jpg

Як врятувати троянди від небезпечної поп...

/_pu/63/37540775.jpg

Яку користь принесе підживлення смородин...

/_pu/65/31476100.jpg

Навіщо садити чорнобривці на полуничній ...

/_pu/63/45451108.jpg

5 помилок, через які малина не плодоноси...

/_pu/63/69823776.jpg

Сусіди дивуються: вишня плодоноситиме на...

/_pu/62/01952438.jpg

Як виростити велику цибулю: ви точно зди...

/_pu/62/86626906.jpg

Бажаєте збирати врожай вишні відрами? Є ...

/_pu/63/40963367.jpg

Що зробити з полуницею навесні, щоб виро...

/_pu/62/98887184.jpg

До 3 кілограмів з куща: три правила, щоб...

/_pu/63/26769899.jpg