Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Сообщения


Головне - якість послуг


Головне - якість послуг

Гребінківський територіальний центр соціального обслуговуванняЗ кожним роком все більш важливу роль у житті одиноких громадян похилого віку та інвалідів району відіграє Гребінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У співпраці з іншими соціальними установами, органами місцевої влади та самоврядування, громадськими та благодійними організаціями територіальний центр, враховуючи потреби громади, прагне розширювати спектр соціальних послуг, підвищувати якість обслуговування.

Сьогодні в нашому територіальному центрі для надання якіcної соціальної допомоги створені належні умови.

Діють п'ять відділень, які протягом першого півріччя поточного року здійснили соціальне обслуговування майже 2,0 тис. пенсіонерів та інвалідів району (27,0 % від їх загалу). З них у сільській місцевості обслуговано 613 осіб.

Дбаємо не лише про кількість, а передусім про якісне надання послуг. З цією метою здійснюються заходи щодо впровадження Державного стандарту догляду вдома. Зокрема, проведена робота по перегляду договорів про соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділенням соціальної допомоги вдома та приведенню індивідуальних потреб отримувачів соціальних послуг до вимог Стандарту

Даний Стандарт застосований для організації надання соціальної послуги догляду вдома особам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, здійснення моніторингу й контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома.

Безпосереднє надання соціальної послуги догляду вдома здійснюють соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру. Даним відділенням, яке є чи не найголовнішим в територіальному центрі, надається до 30 видів соціальних послуг.

42 соціальні робітники відділення обслуговують на дому 380 осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, що мешкають у 34 населених пунктах району.

Вони надають допомогу стареньким у веденні домашнього господарства - проводять закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, надають допомогу у приготуванні їжі, у прибиранні житла та пранні, а також допомагають у самообслуговуванні, в обробітку присадибних ділянок (площа обробітку не більше ніж 0,02 гектара), в оформленні документів, внесенні платежів, надають інформації з питань соціального захисту населення та інші соціальні послуги, передбачені договорами, що укладаються з кожним підопічним.

Соціальна послуга догляду вдома в обсягах, визначених Державним стандартом, надається безоплатно, або за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

Кожен з соціальних робітників докладає максимум зусиль, щоб вчасно і якісно надавати необхідну допомогу тим, хто за збігом обставин залишився наодинці зі своїми проблемами.

До надання соціальної послуги догляду вдома, у разі потреби, залучаються інші фахівці територіального центру, зокрема психолог, юрисконсульт, сестра медична з масажу, перукар, швачка, взуттєвик з ремонту взуття тощо.

Територіальний центр проводить регулярне, не рідше ніж один раз на рік, внутрішнє оцінювання своєї діяльності щодо відповідності надання соціальної послуги догляду вдома вимогам Державного стандарту та вживає заходів по усуненню виявлених недоліків. З цією метою при територіальному центрі створена комісія з оцінки якості надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома.

Роботу соціального працівника важко кваліфікувати за "набором" функцій, хоча вона й регламентується Положенням про наш заклад та вимогами Стандарту. Але, на мою думку, найвища оцінка якості роботи кожного з них, це ставлення до підопічних, розуміння їхніх проблем і здатність оперативно їх вирішувати, щоб ніхто з них не почувався забутим.


Схожі матеріали:

👁 1384
Категорія: Сообщения
Теги: послуги, Гребінківський територіальний центрВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Названо найкращі продукти для профілакти...

/_pu/71/42441262.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Декілька помилок дачників, через які пол...

/_pu/70/57110181.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Як змусити думати про себе

/_pu/70/63759125.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg