ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
LINCOLN MC: творчий фестиваль "Мистецька осінь" (технічна, проміжна назва проекту)- нова традиція регіону
 
Мотоклуб  LINCOLN MC започатковує щорічний обласний творчий фестиваль "МИСТЕЦЬКА ОСІНЬ".

1.Організатори фестивалю
 Мотоклуб LINCOLN MC

2. Мета фестивалю
Розкриття нових талантів, популяризація української, сучасної та фолькльорної творчості, творчості інших національностей, взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвілом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців, залучення меценатів та спонсорів щодо підтримки творчої молоді.

3.Ціль фестивалю
Дати можливість обдарованим людям без вікових обмежень розкрити свої здібності і таланти, відкрити їм дорогу у світ мистецтва, дати можливість знайти свого глядача.

4.Умови проведення конкурсної програми.
Основна ціль фестивалю - конкурсна програма, в якій братимуть участь солісти - вокалісти, солісти - інструменталісти, виконавці розмовного жанру, хореографічні, вокальні, інструментальні та фолькльорні ансамблі, театральні колективи, оркестри народних інструментів, театри мод, музичні школи, школи декоративно - прикладного мистецтва. Також учасниками фестивалю є діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей, шкіл-інтернатів.

Критерії, за якими будуть оцінюватися виступи учасників фестивалю - це творчий підхід та індивідуальність виконавців, реалізація задуму художнього твору,рівень виконавської майстерності, артистизм і сценічна культура, якість фонограми, естетика сценічного одягу.

Положення творчого фестивалю "МИСТЕЦЬКА ОСІНЬ" буде викладено пізніше.

Як зазначив Президент Мотоклубу  LINCOLN MC Віктор Царь Памір: "наш край є творчим, співочим, напрочуд талановитим, тому має право на власний мистецький фестиваль. Наш Мотоклуб веде серйозну громадську роботу, ми співпрацюємо з різними службами, людьми, інстанціями, організаціями, прагнемо докласти максимум зусиль для реалізації проектів самих різних напрямків. Ми живемо в цьому соціумі, тому маємо бажання і можливість бути корисними людям.".

 
 
Прес-служба LINCOLN MCСхожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 1533
Теги: Віктор Памір, LINCOLN MC, мотоклуб, Гребінка, Президент Мотоклуб, мистецька осінь, Царь, Творчий, фестиваль, ЛінкольнНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg