ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Мотоклуб  LINCOLN  MC  офіційно закрив мотосезон-2016 традиційним "Дід Мороз - шоу"
 


 
2 грудня 2016 року в Полтаві відбулося "Дід Мороз шоу: згадай дитинство". Діди Морози з Мотоклубу LINCOLN MC подарували полтавцям неочікуване свято дитинства і передноворічний настрій.
 


 
Полтавці, які вдень 2 грудня проходили Центром, були приємно здивовані групою чоловіків в костюмах Дідів Морозів.


Ті поводили себе дивно: посміхались, вимагали розповідати віршики та дарували подарунки.
  
Дітлахи, молоді мами, школярі. студенти, дорослі, тата і бабусі, всі радо декламували вірші в обмін  на подарунок від мотоклубників  LINCOLN MC   - Дідів Морозів!


Найбільше вразила студентка, яка продекламувала вірш "Вічний революцьонер" Івана Франка
 
Свято вдалося, вулиці Полтави перетворилися на прогулянку агентів дідів Морозів, адже по подарункам-обручам з дід-Морозівськими усміхненими обличчями було легко розпізнати щасливчиків, які вдало розказали вірша, чи зачитали реп.
 


 
На запитання полтавських журналістів, чому на початку грудня і чому саме Полтава, Президент Мотоклубу LINCOLN MC    Віктор Памір відповів: 

"Хіба ви не знаєте, що статистикою канцелярії Діда Мороза найбільше слухняних дітей було саме в Полтаві?

А почали ми за місяць до Нового року, щоб передати естафету іншим Дідам Морозам в різних куточках України і світу, всім бажаючим-влаштовуйте " Дід Мороз - шоу", несіть радість і позитив до дітей, адже саме ми, дорослі, можемо зробити життя кращим і більш кольоровим.

Не дивуйтеся, що Мотоклубу LINCOLN MC  закриває мотосезон на вулицях міста посеред щасливих посмішок дітей.

Це вже традиційне наше свято, ми проводимо його щороку і будемо проводити надалі.Минулого року погода дозволила зробити це на мотоциклах, в цьому році захурделило, тому наші стальні коні залишилися в гаражах."


Дід Мороз - шоу закінчилося. Представники Мотоклубу LINCOLN MC щасливі і втомлені роз'їхалися по домівкам, а вулицями Полтави ще довго кружляв настрій і присмак новорічного дійства, яке справило на полтавців велике враження своєю простотою і неочікуваністю. "Хлопці, ви молодці! Ви несете позитив людям. Зараз, коли стільки негатива навкруги, люди дійсно розучилися посміхатися і сміятися.

Насправді, це дуже здорово – відчути свято, побачити Діда Мороза на самому початку зими. Я вам щиро дякую за вашу добру акцію. Бажаю, щоб вона продовжувалась та до вас приєднувались й інші люди з позитивом!
"- привітала імпровізоване "Дід Мороз-шоу" випадкова перехожа Людмила Миколаївна.
 
Мотосезон - 2016 оголошується офіційно закритим.
Прес-служба LINCOLN MCСхожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 1071
Теги: Віктор Памір, згадай дитинство, LINCOLN MC, мотоклуб, Гребінка, Дід мороз-шоу, Лінкольн, ПолтаваНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg