
|
Про неймовірну кількість "спеціалістів - будівельників" у місті Гребінка
|
Починаючи з березня, коли я штудіював усі стежки і дороги, бо березневі справи природньо вели мене в усі усюди, де тільки були пухнасті юні і не дуже кішечки, я мітив всі купи піску і цементу, які траплялись на шляху.
Так от, я - молодий спритний кіт з чудовим обміном речовин не в стані був сам "перемітити" всі пісочні кургани і курганчики. Я не тільки бився зі своїми завзятими котячими конкурентами за територію і котячих дівчат, а й буцався лобом щораз в ногового "будівельника" - їх стало, як мух у свинарнику.
І такі всі завзяті і ділові, і так швидко розгребли хати та квартири, що ніхто й нявкнути не встиг, як закипіла робота. "Слава котячому богу, - подумав я._ Стали люди більше заробляти, можуть дозволити собі ремонтуватися, платити будівельникам. Тепер і я своїми котячими очима бачу "покращення життя вже сьогодні"!"
Тільки от в будинку по вул.
Петровського, 124 почалися дивні речі - в квартирах з ремонтами і без почали з'являтися тріщини.. Що ж таке??
Сидять під будинком, мізкують, я ім кричу на котячій мові: "То вам, люди добрі, перепланування несанкціоноване вилазить боком, понабираєте кузьм та василів з вулиці, в яких розуму-дуля з маком і досвіду в будівельній справі-ще менше, їм аби обдурити і обдерти хазяїна, а там хай хоч і трава не росте - все розвалять, несучі стіни тільки тріщать і пил стовпом! А потім живіть люди,як хочете, кузьми і василі підуть далі дурити наївних замовників, бо в шабашкиній справі головне - лапші побільше навішати!"
Здуріло місто. Справжній шабаш шабашників, їх як відьом на Лисій горі, хоч греблю гати, хоч штабелями складай. А що буде з тими дахами чи новобудовами в приватному секторі, чи з п'ятиповерхівками - їм, м'яко кажучи, по барабану. Вони, як той півень - "відкукурікався, а там хай хоч і не світає".
Тому можу лише додати, будьте обачні, беріть на таку відповідальну роботу перевірених людей, бо з табуном шабашників можна залишитится "без родины и без флага", себто без даху над головою.
Я не за людей хвилююся-більше-за котів, бо горища ваші-то наші домівки, подумайте про братів ваших менших і ваші тапки будуть у безпеці!
Нічого так не псує будь - яку справу, як дилетанти.
Схожі матеріали:
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.