ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Трах-трах-трах!

Ой ти гой єсі, секс по-лікарськи!

Пишу тобі оду і хай ти славитимешся в віках!

Йоханий бабай!

ТриндюлЄц з присмаком еротики!

Чи порно?...

Шановний читачу, вгамуй ерекцію, я розумію: весна пре, я тут анонсую березневі котячі кавчання - зараз від віршів шугону в голу прозу.

От, блін, знову про секс виходить.

Ну що ж.

Секс так секс!

Понесли мого господаря чорти балахманні (бо інакше ні одна нормальна людина не попре в те пепекельне дупло, хіба що вона-залізничник), так от ті балахманні чорти поперли мого господаря проходити медкомісію в залізничну лікарню.

"Летючий голадЄц", "привид опери" і "просто барабашка" (це вже синоніми назви гребінківської залізничної) зустрів його ідеальною чистотою-ніде правди діти:що чисто, то чисто! ЦРЛ повчитися треба такій чистоті!

Так от, мій хазяїн розслабився, та не тут то було! Тут і прийшов йому повний сексуальний гаплик!

В який кабінет не зайде-скрізь павуки трахаться безсоромно! От падлюки,ексгібіціоністи кляті!

Рідко,де лікар в кабінеті є - в основному медсестрички "на подсосі", на все згодні-черкнуть щось в картці і підсрачник в нагрузку,що підкріплює запис "здоровий".

А павуки трах-трах-трах! трах-трах-трах! Мовляв, заздріть, дівчатка!

А в тих, кабінетах, де лікар є, то він там тільки тому, що він,як Ленін у Мавзолеї - не пам'ята, хто він (вона) і що робить у білому халаті, бо вік там трижди післяпенсійний.

Той глухий, як пеньок з двома очима, сам з собою діалог веде, та, мов присліпа козиняча, навіть не бачить, що хтось зайшов.. А павуки трах-трах-трах! трах-трах-трах! А чо? Можна! Ті пердуни старі все одно не чують і не бачать!

Та ніхто не зрівняється з нервопатологом - от як виЇ... мозок, так виЇ..! Там відразу табличку "нервопатолог" можна змінити на "Довготривалий нервовий секс": називається, " я прийшов-тебе нема", " тИ на сушЕ, я на морЄ - ти не встрЄтІмся нІкак", "чом ти не прийшов..",і ще дуже багато інших сексуальних поз вам предоставлять у тому кабінеті. Простіше кажучи-його завжди нема, коли він є-до нього не можна.

А павуки трах-трах-трах! трах-трах-трах! Мовляв, погойдаємося, поки його нема!

Товариш хЕрург, мабуть,зовсім глухонімий, чи то відвідувачі мЄлкі, чи то абстрагується від павуків, які трах-трах-трах! трах-трах-трах" Мовляв, а что ні? Якщо йому пофіг!

Раптом! Луч свЄта в конце тоннелля! Нарешті довгоочікуваний Оргазм! Кабінет ЛОРа! Зустріли, послухали, зробили процедуру, записали у картці, порадили,що далі робити!

Тут не тільки мій господар спустив в штані, а і я, коли він розповідав це дружині. Єдиний кабінет, де павуки НЕ трах-трах-трах - це кабінет ЛОРа.

Ім, паскудникам,бачте, заважає робоча обстановка! Так про що я? Думаю ось - утримувати такенне приміщення, щоб павукам було де робити трах-трах- трах, це якось трохи тупо.

Так що, люди добрі, як замало у вас сексу - сходіть у гребінківську залізничну лікарню. Якщо недостатньо вас там виЇ.., то хоч на павуків подивитеся, які справно роблять трах-трах-трах по кабінетам лікарів, які туди не часто приходять


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 2544
Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця
Теги: пофіг, павуки, Маленькі історії маленького міста, залізнична лікарня, Гребінка, Секс


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/54877133.jpg

Заключні ігри з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg