ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Вчителів, які відкривають цей світ дітям, часом називають справжніми чарівниками

Пахне літо чебрецями, квітне чорнобривцями і не віриться, що вже завтра – 1 вересня … Знову моя рідна школа, в якій колись навчалась і я, наповниться, зашумить голосами дітей.

Світ музики незвичайний, тендітний і неповторний… Вчителів, які відкривають цей світ дітям, часом називають справжніми чарівниками. Саме такими є прекрасні викладачі по класу фортепіано Однороженко Наталія Володимирівна та Кравченко Аліна Віталіївна.

Наталія Володимирівна – вчитель з великим досвідом і світлою співучою душею. За 40 років роботи в школі вона має біля 60 випускників. Її вихованці – переможці конкурсів різних рівнів і великі любителі музики. Твори у виконанні її учнів набувають особливого звучання , зігрітого теплом серця чудового викладача.

Аліна Віталіївна – талановитий викладач, керівник дитячого інструментального ансамблю «Концертіно» та інструментального ансамблю викладачів, концертмейстер творчих колективів школи – дитячого ансамблю «Джерельце», дуету «Зоряночка», дуету(тріо) викладачів «Мальви», вокального гурту викладачів «Коляда» з якими працюю.

Її власні партії для фортепіано вражають оригінальністю і витонченістю. Всі колективи неодноразово були лауреатами та володарями Гран-прі конкурсів і фестивалів різного рівня. Випускники Кравченко А.В. працюють як в Гребінківській школі, так і в школах Полтави і навіть у Німеччині.

Щаслива, що маю таких талановитих колег. Вітаю всіх вчителів зі святом 1 вересня! Плідного навчального року, багатого на цікаві події, враження і творчі здобутки!

(На фото Однороженко Наталія Володимирівна, Кравченко Аліна Віталіївна та їх учні.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Блог Гребінківської дитячачої музичної школи | Переглядів: 611
Теги: музична школа, ГребінкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg