Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Як дізнатися, що ти носиш правильний розмір бюстгальтера?

Груди, незалежно від їх розміру, завжди повинні підтримуватися кісточками або нижнім краєм бюстгальтера


Бюстгальтер

Бюстгальтер, який часто виділяють як незручний предмет одягу, тим не менш є частиною повсякденного життя більшості жінок. Однак він повинен підтримувати жінок, надаючи їм підтримку, а не бути обмеженням. Він повинен бути партнером, а не навпаки.

Однак, щоб бюстгальтер виконував свою головну роль і був зручним, він повинен бути адаптований до розміру людини, яка його носить. Хоча це здається очевидним, вибір ідеального бюстгальтера є справжньою проблемою. Насправді 8 з 10 жінок носять неправильний розмір. Важливе число, яке вказує на те, чому ми асоціюємо бюстгальтер із дискомфортом.

Розрахунок розміру бюстгальтера може бути складним і, перш за все, різним, оскільки шаблони розмірів відрізняються залежно від марки та країни. З іншого боку, за допомогою кількох підказок можна розпізнати, чи підходить вам бюстгальтер, який ви носите, чи ні: бретелі, розмір спини та чашка.

Пояс

Розмір спини особливо важливий для бюстгальтера. Дійсно, саме спинка є головною дійовою особою, яка підтримує ваші груди (а не плечі, які відповідають лише на 20%). Бюстгальтер повинен сидіти правильно ззаду і бути ідеально горизонтальним, на одній лінії з чашками.

Однак завжди пам'ятайте, що бюстгальтер не повинен загрожувати вашому здоров'ю. Ви не повинні відчувати пригнічення і тим більше проблеми з диханням. Якщо так, ваша талія занадто туга. Крім того, він не повинен врізатися в спину і створювати невеликі западини в ребрах.

Щоб перевірити, чи розмір спини відповідає вашому розміру, ви можете без проблем потягнути ремінець приблизно на 5 см від спини.

І навпаки, занадто великий розмір талії не буде виконувати допоміжну роль. Якщо груди прослизають під чашкою, коли ви піднімаєте руки, або якщо тасьма піднімається ззаду, потрібно затягнути її за допомогою гачків або взяти на розмір менше.

Чашечки

Чашки також є реальними гравцями в носінні ваших грудей. Вони повинні ідеально охоплювати груди. Перш ніж вирішити, замалі вони чи завеликі, важливо, коли ви надягаєте бюстгальтер, правильно розташувати груди в них. Тобто, рукою ви повинні підійти, взяти свою грудь і піднести її до середини, щоб переконатися, що вона добре поміщається в чашці.

Зазвичай, коли бюстгальтер занадто малий, груди утворюють опуклість у верхньому краї (це також називають двобортним). Явище, яке не обов’язково є елегантним, особливо якщо ви одягаєте облягаючий топ. Крім того, він врізається в груди і не забезпечує оптимальної підтримки.

Крім того, ви не повинні відчувати защемлення або тиску з боків, оскільки рамка занадто мала.

Кісточок слід прилягати до шкіри відповідно до вигину грудей. Це дозволяє їм поєднуватися і підтримувати їх. Якщо вона розташована над вашими грудьми, а не на грудині, це означає, що чашечка занадто мала. Крім того, що ви відчуваєте біль, у вас немає підтримки.

Таким чином, занадто малі чашечки сильно тиснуть на груди і доставляють досить значне відчуття дискомфорту. Щоб швидко перевірити, чи не завузька вона для вас, є дуже проста техніка. Приміряючи білизну, нахиліться вперед і подивіться, як звисають ваші груди. Капелюх хорошого розміру повинен ідеально охоплювати їх і не дозволяти їм перетікати вперед.

Однак, хоча це насправді менш боляче, занадто велика чашка також не рекомендується. Крім того, що відволікає, це забирає від другорядної ролі.

Занадто велика чашка має проміжки між нею та грудьми. Це часто видно на верхньому краю.

Але порожнеча також може бути між грудьми та рамою, особливо в нижній частині (тому грудна клітка фактично ні на що не спирається). Груди, незалежно від її розміру, завжди повинні підтримуватися кісточками або нижнім краєм бюстгальтера.

Бретельки (лямки)

Бретельки (лямки) часто вважаються відповідальними за утримання наших грудей на місці, хоча насправді вони виконують лише п’яту частину роботи. Тому не варто їх сильно затягувати.

Насправді вони не повинні врізатися в вас або створювати непривабливі маленькі западини на рівні плечей. Окрім болю, це створить відчуття додаткового тягаря, що може прискорити вашу втому.

Крім того, надмірне затягування часто призводить до того, що баска піднімається ззаду, що може призвести до неоптимальної підтримки ваших грудей.

Але бажання занадто сильно затягнути ремінці пояснюється тим, що вони люблять ковзати по наших руках. Очевидно, причиною може бути те, що вони занадто короткі (тоді їх потрібно трохи послабити), а також втрата еластичності, спричинена віком виробу.

Проблема полягає в тому, що занадто вільні ремені не дозволять правильно розмістити чашку на грудях. Таким чином, результат буде таким же, як і занадто великі чашки.

Знайти ідеальний бюстгальтер - справжнє випробування. Щоб мати найкращу підтримку, потрібно враховувати багато параметрів. Ми сподіваємося, що ці невеликі вказівки допоможуть вам зрозуміти, чому ви сприймали свій бюстгальтер як обмеження, а не як задоволення. Не забувайте, що останнє має бути насамперед комфортним одягом, у якому ви відчуваєте себе жіночно та комфортно.


Схожі матеріали:

👁 577
Категорія: Мода і стиль
Теги: бюстгальтер, груди, Нижня білизна, порадиВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

З чим їсти авокадо, щоб було корисно та ...

/_pu/70/59704047.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg