Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Робота моєї мрії

Змінити світ як президент, побачити світ згори як астронавт, зробити світ трішки прекраснішим як актор або зробити світ трішки кращим як лікар – чому ми маємо такі великі мрії, як діти?


Робота моєї мрії

Питання, на яке було легко відповісти в дитинстві, з віком стає все складнішим: яка робота твоєї мрії? Велика мрія полетіти до зірок у якості космонавта зрештою позбавлена ​​більшості. Але це не означає, що ви все ще не можете знайти ідеальну роботу мрії. Ми розповімо, як!

Змінити світ як президент, побачити світ згори як астронавт, зробити світ трішки прекраснішим як актор або зробити світ трішки кращим як лікар – чому ми маємо такі великі мрії, як діти? Відповідь, ймовірно, така: тому що нам ще не доводиться стикатися з реальністю. Під час навчання ми розуміємо, що багато професій мрії вимагають трохи більше, ніж просто мріяти.

Однак це приносить і щось дуже хороше. Ви змушені зіткнутися з реалістичною ідеєю роботи вашої мрії. Тому що медсестра, пекар, юрист, покрівельник, технік-мехатронік або медіа-дизайнер можуть бути принаймні такими ж чудовими роботами мрії, якщо вони відповідають вашим інтересам і навичкам. Одне можна сказати напевно: для кожної каструлі знайдеться відповідна кришка, навіть у професійному житті.

Робота мрії - якою вона має бути?

Багато людей, коли чують термін «робота мрії», думають про хобі чи професію. Але не кожен, хто добре готує, стає шеф-кухарем, і не кожен, хто любить соціальну діяльність, повинен відразу працювати в соціальній сфері. Багато хто ігнорує той факт, що люди, які перетворюють своє хобі на роботу, в результаті чомусь відмовляються від свого хобі. Те, що було вільним часом і служило компенсацією, іноді може стати стресом і виснажливим, якщо від цього залежить професійний успіх і фінансовий дохід.

Іноді є вагомі причини, чому не всі з самого початку отримують роботу своєї мрії, а чому вони можуть знайти своє покликання в зовсім іншій роботі. Іншим, навпаки, вдається закріпитися на роботі мрії, але вони повинні усвідомити, що насправді це не те, що їм підходить, або що вони зовсім не почуваються комфортно в компанії. Вибираючи кар’єру, ви не повинні надто сильно впливати на те, яка нібито робота вашої єдиної мрії. Тож ви втрачаєте зовсім інші можливості поза трасою. Це також важливо: незалежно від того, наскільки захоплюючою чи незвичайною може бути робота вашої мрії, повсякденне робоче життя також стосується цього. Зрештою, з цим перш за все треба вміти дружити.

Зрештою, звичайно, ви повинні гнатися за своїми мріями! Це також покаже вам, наскільки робота вашої мрії справді вам підходить. Якщо ви постійно думаєте про те, як досягти своєї мети, і готові наполегливо працювати для її досягнення, ви на правильному шляху. Якщо ідея реалізації роботи вашої мрії спадає вам на думку, але лише час від часу, можливо, це просто ідея, до якої ви прив’язані, а не реалізація. У будь-якому випадку, у нас є кілька порад щодо того, як знайти правильну роботу для вас.

Як знайти роботу своєї мрії

Не поспішай

І дійсно. За двотижневу відпустку ви навіть не знайдете роботу своєї мрії чи роботу, яка вам найбільше підходить. Натомість почніть турбуватися про це регулярно досить рано. Звертайте увагу на моменти повсякденного життя, коли ви щасливі та розслаблені. Наприклад, вам потрібен невеликий тиск, щоб написати хороші статті?

Або краще почати вчитися вчасно, щоб не потрапити в халепу. Намагайтеся ігнорувати соціальні та сімейні очікування щодо вас. Те, що ви отримали A-level, не означає, що ви повинні вивчати медицину чи право. І навпаки, ви можете стати юристом, маючи диплом про середню освіту. З великою старанністю та мотивацією завжди є способи наздогнати вчений ступінь. Ви повинні лише вчасно повідомити себе. Знайти роботу своєї мрії – це не раптове відкриття, це процес.

Зверніть увагу на свої думки

Записування думок допомагає вам на мить викинути їх з голови та дистанціюватися від них. Ви можете в будь-який момент повернутися до них і продовжити їх крутити, але ви не зобов'язані щоразу їх відразу продумувати. Ви також можете відзначити плюси і мінуси, які спадають вам на думку з часом. Наприклад, якщо професія вашої мрії — акторство, ви, ймовірно, спочатку думаєте лише про переваги. Вам подобається бути на сцені, брати участь у виставах і без проблем працювати у вихідні та святкові дні.

Але це також включає досить небезпечний спосіб життя, є мало постійних робочих місць, і ви повинні бути готові переїжджати знову і знову залежно від зобов’язань. Через деякий час дозрівання ви можете виявити, що ваше бажання безпеки переважає. Якщо ви потім вирішили відмовитися від професії, це не означає, що ви відмовилися доведеться відмовитися від акторської майстерності. Зрештою, ніхто не відбирає у вас хобі лише тому, що ви працюєте в іншій сфері. І крім того: Ви також можете досягти успіху в хобі!

Будьте чесними перед собою

Щоб знайти роботу своєї мрії, ви повинні перш за все не брехати собі. Професія, яка є особливо високою та шанованою ззовні, наприклад, лікар чи юрист, не обов’язково має бути правильною для вас лише тому, що у вас є можливість для цього шляху. Зрештою, єдиний, хто страждає, — це ви. Тож перш ніж опинитися на роботі, яку ви вважаєте монотонною чи, у гіршому, напруженою, прислухайтесь до свого почуття.

Ставте собі конкретні запитання та не вагайтеся, відповідаючи на запитання, а будьте чесними з собою: що вам справді подобається? Що викликає у вас стрес? Де твої таланти? Які ваші слабкі сторони? В якому середовищі ви почуваєтеся комфортно? Ви любите, щоб вас дивували щоденні завдання чи вам потрібен довгостроковий план? У вас немає проблем сидіти за робочим столом годинами, чи ви віддаєте перевагу бути в русі цілий день?

Маршрут – мета

Це кліше вже досить застаріле, але ви все ще знаходите в ньому багато правди. Робота вашої мрії не обов’язково є роботою вашої мрії. Робота мрії означає не лише саму роботу, а й робоче середовище. Ви можете знайти роботу своєї мрії, тобто роботу, яка підходить вам не лише з точки зору змісту, але й з точки зору ваших колег, робочого часу чи рівня стресу, не нагадуючи роботу вашої початкової мрії. Це не означає, що ви знижуєте свої очікування, але може також означати, що ви змінюєтеся з часом і адаптуєте свої бажання до поточної життєвої ситуації. Зміни і, відповідно, зміна бажань і мрій цілком нормальні. Крім того, ви нікому нічого не винні.

Якщо на шляху до роботи мрії ти відкриваєш зовсім інше покликання, можливо, так і має бути. Час, який залишився до того часу, аж ніяк не марна трата часу, він був важливим і цінним для вашого процесу дорослішання. Тож ніколи не гнівайтесь через рішення, які привели вас не до заявленої мети, а до іншої точки, яка робить вас задоволеними.

У наш час ви рідко будете робити саме те, чого навчилися під час навчання або навчання протягом усього професійного життя. Крім того, стає все більш звичним міняти смугу руху в середині кар’єри. Досить часто люди, які змінюють кар’єру, навіть вітаються, оскільки вони приносять абсолютно нові перспективи зі своїм досвідом з іншої сфери. Тож майте на увазі, що вам не обов’язково одразу шукати роботу своєї мрії та ніколи не пізно змінити професію.

Отримайте інші думки

Ви повинні обмінятися ідеями зі своїми друзями та батьками в процесі прийняття рішення про роботу вашої мрії. Вони часто можуть показати вам важливі моменти, також щодо ваших талантів і слабкостей, про які ви можете навіть не усвідомлювати самі. Вони також можуть сказати речі, які ви хотіли б замовчувати, але важливі для вашого кар’єрного росту. Зрештою, не дозволяйте думкам інших людей впливати на вас, особливо якщо ви вже точно знаєте, що хочете зробити. Тому що тут те саме: занадто багато кухарів псують бульйон.

Отримайте практичний досвід

Завжди на світі найдетальніші нотатки та найплідніші розмови вам ні до чого, якщо вам не подобається практичне виконання роботи вашої мрії. Щоб запобігти цьому, ви повинні пройти стажування напередодні учнівства або навчання або хоча б поспілкуватися з людьми з професійного кола. Створення справжньої довідки допомагає перш за все проти романтизації роботи вашої мрії. Для цього вам не обов’язково шукати оголошення про стажування. Багато компаній із задоволенням отримують небажані заявки.

Існує більше ніж одна робота, яка вам підходить

Велике дослідження покаже вам, що існує більше ніж одна професія, яка може вас захопити. Саме через численні можливості, які відкриваються сьогодні після школи, багатьом важко визначитися з професією. Крім того, існує ідея, що ви абсолютно повинні виконувати роботу своєї мрії та бути поглиненим нею. Ви точно можете навчитися бути задоволеним іншим способом. Не порівнюйте себе. Усі люди різні, і є вагомі причини, чому вам комфортно саме на цій роботі, а іншим – на іншій. Не ставте все під сумнів і дозвольте багатьом речам статися на вашому шляху, перш ніж кидатися на суд.

В принципі, знайти роботу своєї мрії не означає, що одноразова мрія стати космонавтом або актором здійсниться. Це більше про те, що вам подобається кожен день


Схожі матеріали:

👁 490
Категорія: Суспільство та життя
Теги: мрії, Робота моєї мрії, робота, робота своєї мріїВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg