Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як зрозуміти, що чоловік використовує обраницю

Кохання приховує недоліки партнера і змушує інакше дивитися на багато речей. В результаті може виявитися так, що жінка закохується в маніпулятора, який думає тільки про себе.


Кохання приховує недоліки партнера і змушує інакше дивитися на багато речей. В результаті може виявитися так, що жінка закохується в маніпулятора, який думає тільки про себе.

Тому варто дізнатися про 5 речей, які робить чоловік і прямо показує, що він її використовує.


Як зрозуміти, що чоловік використовує обраницю
 

Виявляє ніжність тільки в тих випадках, коли йому щось потрібно

Чоловіки в більшості випадків суворі і непривітні. Вони не звикли демонструвати власні емоції або проявляти ніжність. До цього готові багато дам, адже вони розуміють, що у чоловіка просто такий характер і з цим потрібно якось жити.

Але, деякі чоловіки в певній ситуації стають занадто ніжними і лагідними. У цей момент жінки розуміють, що чоловіки готові щось просити у них. Відноситься до цього спокійно не варто, мова йде про прямі маніпуляції, на які потрібно правильно реагувати.

Спеціально провокує сварки

Вважається, що ініціатором більшості сміття виступають жінки. Але, тут все зовсім неоднозначно. Іноді ініціатором виступають чоловіки, коли вони хочуть щось отримати. Наприклад, чоловік провокує сварку, щоб принизити або висловити свої претензії.

Прийом робочий і його застосовують багато маніпуляторів. Але, якщо говорити чесно, хіба хороші чоловіки будуть влаштовувати сварку? Так поводяться тільки егоїсти, які ставлять свої інтереси на перше місце.

Чоловіки в більшості випадків уміють говорити і знаходити спільне рішення. А провокація сварки - це жахлива річ, яку може зробити чоловік, який поважає тільки себе.

З'являється в ситуаціях, коли це потрібно тільки йому

І тут не варто думати тільки про початок відносин. Навіть в шлюбі партнери можуть існувати окремо, а зустрічатися тільки в тих випадках, коли це потрібно. Люблячі чоловіки так ніколи не поводяться. Так роблять тільки ті, хто не поважає свою обраницю і ставить свої інтереси на перше місце.

Найцікавіше, що подібна модель відносин часто влаштовує дам. Але, якщо мислити логічно, мова йде про токсичні відносини. У них немає кохання, тільки певна вигода, яку хоче отримувати чоловік. І вона може стосуватися абсолютно різних речей.

Не зближує з друзями або родичами

Є простий факт: якщо чоловік налаштований на серйозні стосунки, він спробує відразу познайомити свою обраницю з друзями і родичами. А якщо він свідомо затягує момент знайомства, швидше за все, він і не думає про серйозні стосунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька речей, які не можна жінці робити для чоловіка, якщо поруч інші люди

Чоловікові добре знаходиться в певному статусі, а на серйозний крок він йти не готовий. З великою часткою ймовірності він вважає свою обраницю тимчасовою. Тому і втрачається сенс знайомства, адже після розриву будуть звучати неприємні запитання.

Не підпускає до себе близько

Можна зустріти ситуацію, коли відносини тривають кілька років, а між партнерами зберігається дистанція. Жінці може здаватися, що поруч з нею знаходиться чоловік, про якого вона нічого не знає.

Якщо це відбувається, необхідно діяти рішуче. Вперте бажання не зближуватися показує, що чоловіка просто не цікавить жінка, а він затягує час.


Схожі матеріали:

👁 712
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: жінки, відносини, чоловіки, психологіяВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Хобі приваблюють дівчат

/_pu/70/91040443.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Лучшие советы по выбору идеального путеш...

/_pu/70/16540382.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg