Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Підвищений тиск: причини та способи його зниження

Артеріальна гіпертензія – так по-науковому називають високий тиск, який є одним із найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи


Артеріальна гіпертензія

Артеріальна гіпертензія – так по-науковому називають високий тиск, який є одним із найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. Зазвичай люди, які страждають на цю проблему, контролюють свій тиск і при його підвищенні миттєво користуються виписаним лікарем препаратами. Також намагаються аналізувати спосіб життя та змінювати його залежно від стану організму.
 
Норма тиску у кожної людини різна, адже все залежить від статі та віку. При підвищеному тиску відчувається шум у вухах, запаморочення, почервоніння обличчя, головний біль та багато іншого. У деяких випадках можна пропити Верошпірон та інші ліки для зниження тиску. Точні препарати призначаються виключно лікарем після повної діагностики та здачі відповідних аналізів.

Як збити тиск?

Деякі люди вперше стикаються з цим у домашніх умовах та не знають, які ліки використовувати. Але можна скористатися народними інструментами та способами, зокрема:
  • робити глибокі вдихи та видихи, знижуючи тим самим рівень стресу організму;
  • підготувати гарячу ванну для ніг з зануренням на 10 хвилин;
  • поринути у солону воду у ванній і залишитися на 10-15 хвилин;
  • зробити компрес із оцту;
  • випити трав'яний чай.
В екстрених ситуаціях потрібно вкласти хворого в напівлежаче положення, викликати швидку допомогу, опустити ноги в гарячу ванну для відтоку крові, а також контролювати тиск кожні 5-10 хвилин.

Як запобігти високому тиску?

Довгострокова перспектива передбачає постійний контроль та прийом необхідних ліків, якщо в організмі є структурні зміни. Одна з головних рекомендацій – збільшити активність. Потрібно більше рухатися, загалом бути активним, а також займатися спортом і ходити пішки хоча б 30-40 хвилин на день.

За наявності зайвої ваги її необхідно скинути. Контроль за масою тіла – важливий фактор при лікуванні артеріальної гіпертензії. За наявності нікотинової залежності потрібно позбутися її, як і від прийому алкоголю. Вживання мінімальної кількості солі також дозволить стабілізувати організм. Обмеження добового споживання до 5 г дозволить знизити тиск на 10 пунктів.

За потреби лікар випише різні добавки та вітамінні комплекси. Також потрібно стабілізувати харчування, вживати більше овочів та фруктів, знизити споживання смажених та копчених продуктів, особливо тих, які приготовлені на соняшниковій олії. Потрібно намагатись зменшити вплив стресів та стресових ситуацій, що досить часто є причиною короткотривалого підвищення тиску.

Джерело: http://Артеріальна гіпертензія, тиск, Як збити тиск


Схожі матеріали:

👁 321
Категорія: Здоров'я
Теги: Тиск, Як збити тиск, Артеріальна гіпертензія



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg