Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


06.06.2014

6 червня – День журналіста


Нинішнім газетярам, радійникам, телевізійникам, представникам інтернет-видань бажаємо мужності, гідності, усвідомлення свого призначення


6 червня – День журналіста

Шановні колеги!

Цьогорічне професійне свято проходить у надзвичайно складну, тривожну й відповідальну пору. Виклики, які постали перед державою і вітчизняною журналістикою, вимагають не декларативного патріотизму, а виважених, рішучих, мудрих вчинків.

А ще – правдивого і твердого слова. Адже не даремно і в нашому професійному цеху, та й у народі саме воно, слово, вважається зброєю, яка може протистояти найжорсткішій агресії – інформаційній.

Війна, яку розв’язали проти України наші північні сусіди та їхні поплічники в нашому спільному домі, болем і горем уже відізвалася у багатьох родинах співгромадян, вписує свою чорну сторінку в трагічну історію нації. Але наша історія ще й героїчна.

Так було протягом минулих століть і тисячоліть, так є і буде нині й у майбутньому. І саме ми, майстри пера та мікрофона, покликані утвердити віру народу в незнищенності ідеалів, які відстояла Революція Гідності, відстоювати інтереси наших читачів, глядачів і слухачів. Наша повсякденна скромна праця повинна підпорядковуватися служінню людям.

Саме такий міцний фундамент української журналістики заклали наші попередники. Ми просто зобов’язані продовжити і примножити ці славні традиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як малозабезпеченим сім’ям отримати допомогу

Нинішнім газетярам, радійникам, телевізійникам, представникам інтернет-видань – усім, хто пов’язав свою долю із непростою і прекрасною журналістською професією, бажаємо мужності, гідності, чіткого усвідомлення свого призначення. Нехай гострим буде перо, чутливим – мікрофон, високими – творчі злети. Нехай доля завжди буде до вас прихильною, дорогі колеги.

www.zorya.poltava.uaСхожі матеріали:
👁 1071
Категорія: Актуально
Теги: свято, професійне свято, день журналіста
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ