Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Ілон Маск представив новий структурний акумулятор на 4680 осередків для Tesla
Tesla представила свій новий структурний акумулятор на 4680 осередків під час турне по Gigafactory в Берліні перед початком виробництва Model Y

Ілон Маск представив новий структурний акумулятор на 4680 осередків для Tesla на новому заводі Gigafactory в Берліні

Tesla представила свій новий структурний акумулятор на 4680 осередків під час турне по Gigafactory в Берліні перед початком виробництва Model Y на новому заводі.

Початок виробництва на Gigafactory Berlin має значення не тільки для зростання Tesla в Європі, але також ознаменує запуск важливої нової версії Model Y. Tesla планує побудувати нову Model Y на Gigafactory Berlin на абсолютно новій платформі з його структурним акумулятором.


Ілон Маск представив новий структурний акумулятор на 4680 осередків
 

Натхненний аерокосмічними інноваціями в створенні крил літака в якості паливних баків замість того, щоб будувати паливні баки всередині крил, Tesla вирішила створити акумуляторну батарею, яка діє як конструкція кузова, з'єднуючи передню і задню частини днища.

В даний час Tesla виробляє акумуляторні батареї, об'єднуючи осередки в модулі, які збираються разом, щоб сформувати акумуляторну батарею. Ця акумуляторна батарея встановлюється на платформу транспортного засобу.

Різниця з новою концепцією полягає в тому, що Tesla не використовує модулі, а замість цього будує весь комплект акумуляторних батарей в якості структурної платформи транспортного засобу, при цьому акумуляторні елементи допомагають зміцнити платформу як єдине ціле.


Ілон Маск представив новий акумулятор на 4680 осередків для Tesla
 

Використовуючи свій досвід у виробництві гігантських литих деталей, Tesla може з'єднати велику цільну задню частину і передню частину днища зі структурним акумуляторним блоком. Ця нова конструкція зменшує кількість деталей, загальну масу акумуляторної батареї і, отже, дозволяє Tesla підвищити ефективність і, в кінцевому підсумку, збільшити запас ходу своїх електромобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія Microsoft запустила Windows 11: що в ній нового

Що вражає, так це те, що це відносно проста платформа, що складається всього з трьох частин - акумуляторної батареї і двох великих литих деталей, - відповідає за більшу частину всього транспортного засобу.


Ілон Маск представив новий акумулятор на 4680 осередків для Tesla
 

Під час презентації Tesla заявила, що зможе встановлювати сидіння прямо на них і опускати кузов навколо них, що значно спростить процес складання. Очікується, що всі ці виробничі удосконалення в сукупності значно вплинуть на вартість і ефективність Model Y.

Схожі матеріали:
   Категорія: Технології | Переглядів: 399
Теги: Ілон Маск, акумуляторна батарея, акумулятор, TESLA | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ