Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


07.12.2015

Якщо він ревнує тебе до роботи


Чому чоловіки ревнують своїх дружин до роботи?


Якщо він ревнує тебе до роботиЧому чоловіки ревнують своїх дружин до роботи? Чому фраза: "Поки ти сидиш удома з дітьми, я спокійний!" – девіз майже половини представників сильної статі? Чим же так насолила працююча успішна жінка чоловічому самолюбству?

1. Чоловік не впевнений у собі, свою низьку самооцінку він намагається підняти за рахунок дружини. Коли дружина сидить удома з дитиною, а він, мисливець, повністю її забезпечує, чоловік почувається сильним і в цілковитій безпеці, адже його статусу всесильного і найголовнішого ніхто й ніщо не загрожує.

2. Чоловік ревнує дружину до роботи, бо ставиться до жінки, як до власності. Для нього робота дружини – це найкоротший шлях його жінки до зради. Часто буває так, що ревниві чоловіки більше за інших схильні до зрад самі.

3. Якщо чоловік ревнує дружину до роботи, це може свідчити про його душевну уразливість, які чоловік намагається сховати за маскою мужності. Чоловікові здається, що жінка, ставши успішною на роботі, вийде з-під його контролю, стане більш незалежною й самостійною, і він перестане для неї так багато значити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СНІД стає проблемою села?

З'ясуй для себе, чи не намагається чоловік маніпулювати тобою, коли дорікає тобі: мовляв, ти погана мати, бо надто багато працюєш, витрати на твою роботу не окупляться твоєю зарплатою, як можна кидати дітей задля роботи тощо.

А якщо маніпуляція очевидна, тоді з'ясуй, навіщо це потрібно чоловікові. І не дозволяй самостверджуватися за твій рахунок. М'яко, але наполегливо аргументуй, чому ти хочеш іти на роботу, чому тобі необхідні кар'єрне зростання та досвід.

Пам’ятай, ніхто не має права насильно змушувати тебе сидіти вдома та перетворюватися на домогосподарку. Вислови всі свої думки чоловікові, але без крику і скандалу, спокійно й виважено.

Якщо тобі складно впоратися з ситуацією самостійно, звернися до сімейного психолога. Краще, звісно, йти на консультацію разом із чоловіком. Але зрозуміло, що не завжди це можливо. Спершу відвідай фахівця сама.

Схожі матеріали:
👁 1073
Категорія: Прес-реліз
Теги: зрада, жінка, проблеми, брехня, сварки, відносини, психологія, стосунки, чоловік, ревнощі
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ