Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


05.09.2023

П’ять громад із Полтавщини стали переможцями Ініціативи з відновлення шкіл «DECIDE Відбудова»


Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголосив результати відбору громад для участі в Ініціативі з відновлення шкіл «DECIDE: Відбудова».


Швейцарсько-український проєкт DECIDE

Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголосив результати відбору громад для участі в Ініціативі з відновлення шкіл «DECIDE: Відбудова».

Грант до 3,8 млн грн отримають Решетилівська міська рада та Терешківська територіальна громада. Грант до 2,2 млн грн – Великобудищанська територіальна громада (на умовах співфінансування), Миргородська міська рада та Полтавська міська рада (на умовах співфінансування).

Комісія ретельно опрацювала кожну з-поміж 108 заявок від 86 територіальних громад Чернігівської, Одеської та Полтавської областей. Позаду залишилися серія онлайн-співбесід та виїзди кваліфікованих спеціалістів на об'єкти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров: трансформація освіти та пріоритетні напрямки

Грантові кошти спрямують на облаштування шкільних укриттів та створення на їх базі освітнього хабу. Також кожна громада навчиться писати та впроваджувати проєкти з відбудови, працювати з донорами й долучати до цього процесу молодь.

Схожі матеріали:
👁 172
Категорія: Шкільний екран
Теги: Грантові кошти, Швейцарсько-український проєкт DECI

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ