Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

11.07.2021

УДФСУ та Кудрівка - чемпіонський футбольний симбіоз

В червні 2021 року фінішував ювілейний 20-й чемпіонат по футболу сезону 2020-2021 років серед команд вищих навчальних закладів.

В червні 2021 року фінішував ювілейний 20-й чемпіонат по футболу сезону 2020-2021 років серед команд вищих навчальних закладів. Вперше в історії проведення чемпіонатів переможцями турніру стала збірна футбольна дружина університету державної фіскальної служби (м. Ірпінь), яка у фінальному поєдинку, що відбувся 10 червня на стадіоні імені В.Баннікова перемогла команду Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв) з рахунком 3:0. Варто відзначити, що в складі збірної УДФСУ виступали гравці ФК Кудрівка, які й забезпечили позитивний результат.

На шляху до чемпіонства

Титул переможця чемпіонату України по футболу збірна УДФС здобула з п’ятої спроби. На першому етапі турніру в травні цього року ірпінці здолали слухачів Національної академії внутрішніх справ України в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:1 (основний час гри завершився з нічийним результатом 1:1).

В матчі за чемпіонський титул:

• рахунок на 13 хвилині відкрив Олег Здановський, завдавши чудового удару, перший тайм завершився з рахунком 1:0.
  • в другому таймі футболісти ірпінської команди скористалися помилкою миколаївських футболістів і гравець УДФСУ Назар Волошин подвоїв результат – 2:0.
  • під завісу матчу, на 83 хвилині переможну крапку у грі поклав Микита Здоренко, бездоганно виконавши штрафний удар. У підсумку 3:0 на користь ірпінських гравців.

Третє призове місце за підсумками 20 чемпіонату сезону 2020-2021 років завоювали гравці Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У матчі за бронзові нагороди тернопільські футболісти на стадіоні УДФСУ в Ірпіні здолали студентів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – 2:1.

Трішки історії й не тільки

Організаторами футбольного дійства виступає Всеукраїнська футбольна асоціація студентів та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти.

У 19 розіграші чемпіонату серед ВУЗів 2019 – 2020 років чемпіонський титул завоювала футбольна дружина Національної академії внутрішніх справ «Динамо – Академія», яка в жовтні 2020 року перемогла студентів Київського національного торгово-економічного університету «КНТЕУ-Меркурій» - 4:1.

Цьогоріч спонсором ірпінської збірної виступив президент футбольного клубу «Кудрівка» Роман Солодаренко, який доклав батьох зусиль для успіху команди університету.

Кращим воротарем турніру визнано голкіпера ірпінської команди Максима Татаренка, а всі гравці команди – переможниці першості отримали посвідчення «Кандидатів у майстри спорту України з футболу».