Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


01.03.2015
З квітня 2015 року до армії призиватимуть 20-річних полтавців
Чергова призовна кампанія до лав ЗСУ відбудеться у квітні-травні

З квітня 2015 року до армії призиватимуть 20-річних полтавцівУ Полтавському міськвиконкомі розробили проект рішення «Про проведення чергового призову на строкову військову службу громадян України 1997 року народження та громадян старшого призовного віку, які втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу та відправлення призовників до військових частин».

Рішення створено в рамках Указу Президента України від 17.02.2015 року «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».

Призову на строкову військову службу в квітні — травні 2015 року підлягають громадяни України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 20 років і не мають права на відстрочку та громадяни старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Черговий призов триватиме з 1 квітня до 29 травня 2015 року. Медичний огляд призовників, що підлягають черговому призову на строкову військову службу, розпочнеться з 2 березня до 29 травня 2015 року включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Москві убили Бориса Нємцова

Міліції Полтави доручено розшукати та доставити до військового комісаріату призовників, які ухиляються від призову в Збройні Сили України. Паралельно лікарі військово-лікарських комісій в ході призову отримали право проводити огляд юнаків 1998 року народження, які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці і не були взяті на військовий облік.

Нагадаємо, що навсені цього року із зони АТО демобілізують 1,5 тисячі полтавців. Попередній етап мобілізації відбувався у червні-липні 2014 року.
 
«Полтавщина»


Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 913
Теги: призов, призовна кампанія, Збройні Сили України, армія | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ