Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
24.12.2021
Депутати обласної ради проголосували за бюджет Полтавщини на наступний рік

Відповідно до прийнятого документа дохід обласного бюджету на наступний рік визначений на рівні 5 млрд 284 млн грн, видатки – 5 млрд 272 млн грн.

Обласний бюджет Полтавщини на 2022 рік прийнятий

Депутати обласної ради проголосували за бюджет Полтавщини на наступний рікДепутати обласної ради на засіданні десятої позачергової сесії восьмого скликання проголосували за бюджет Полтавської області на наступний рік.

«Обласний бюджет Полтавщини на 2022 рік прийнятий. Дякую депутатському корпусу обласної ради, департаментам та управлінням ОДА й органам місцевого самоврядування за плідну роботу. Серед пріоритетних напрямів – освіта, медицина, будівництво. Бюджет розвитку становить 399,5 мільйона гривень. Це втричі більше, ніж торік. Кошти спрямуємо для розбудови інфраструктури, ремонтів та реконструкцій, будівництва нових об’єктів», – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Відповідно до прийнятого документа дохід обласного бюджету на наступний рік визначений на рівні 5 млрд 284 млн грн, видатки – 5 млрд 272 млн грн.

Кошти планують спрямувати зокрема на такі галузі:
 
– заклади освіти – 1 572,6 млн грн;

– будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 1 191,4 млн грн;

– заклади охорони здоров’я – 461,7 млн грн;

– соціальний захист – 471,4 млн грн;

– ремонт, будівництво, реконструкцію й реставрацію закладів обласної комунальної власності – 277,6 млн грн;

– культуру – 209,9 млн грн;

– фізичну культуру і спорт – 136,1 млн грн;

– реалізацію державної політики у галузі сім’ї, жінок, молоді та дітей – 17,2 млн грн;

– здійснення охорони й раціонального використання земель за рахунок надходжень коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 0,5 млн грн та інші напрями.

Крім того, депутати підтримали рішення про оголошення 2022 року Роком Григорія Сковороди на Полтавщині. Проголосували за внесення змін до низки регіональних програм, які працюють у сферах цифровізації, безпеки дорожнього руху, природно-заповідного фонду, туризму, культури, інформаційної сфери, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, соціального захисту. Затвердили Програму ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини на період 2022-2027 років і Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2022 рік.

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 933
Теги: Полтавщина, обласний бюджет
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ