Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
21.10.2021
Кращі волонтерські ініціативи із допомоги літнім людям втілюватимуть на Полтавщині

Проєкт реалізують у партнерстві з органами місцевого самоврядування

Кращі волонтерські ініціативи із допомоги літнім людям втілюватимуть на Полтавщині

Кращі волонтерські ініціативи із допомоги літнім людям втілюватимуть на ПолтавщиніПолтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» розпочинає  втілення проєкту «Підтримка, порозуміння, людяність: мультиплікація успішного досвіду розвитку гуртків самодопомоги для людей похилого віку у відповідь на наслідки пандемії COVID -19». 

Проєкт буде реалізовано у шести громадах Лубенського району Полтавської області. Проєкт здійснюватиметься за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

З нагоди початку впровадження ініціативи, 20 жовтня 2021 року у приміщенні Лубенської міської ради  відбулася прес – конференція «Разом задля гідної старості в громадах».

Під час презентації, керівник проекту Олександр Чепур звернув увагу присутніх на проблеми людей похилого віку, які не завжди можуть без сторонньої допомоги впоратися з соціальною ізольованістю, відчувають труднощі з доступом до якісних соціальних послуг.
 
«Таке становище погіршується поширенням пандемії COVID -19. Як наслідок, представники цільової групи часто перебувають в розпачі, депресії, пригніченому стані. Втрачаються зв'язки з оточенням, знижується їх активність і мобільність, швидше розвиваються захворювання, знижується якість життя», - говорить Олександр Чепур.


Олександр Чепур
 

Проєкт планують здійснювати у коаліції з громадськими організаціями, які об’єднують волонтерів старшого віку та молодіжними інституціями. На думку голови ГО «Спілка жінок – трудівниць за майбутнє дітей України» Раїси Кошель, долучення молоді до допомоги літнім людям є необхідним, допомагає діалогу поколінь та виховує відповідальне ставлення до проблем уразливих груп в громаді.


презентація проєкту Полтавською ГО «Твій Світ»

Представлений проєкт передбачає втілення кращих волонтерських ініціатив із допомоги літнім людям, які показали свою ефективність під час пандемії COVID -19, зокрема організація гуртків само/взаємодопомоги,під час яких учасники отримуватимуть емоційну підтримку, вчитимуться медіаграмотності, захисту своїх прав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині у Лохвицькій громаді будують цех із переробки молока (ФОТО)

Проєкт реалізують у партнерстві з органами місцевого самоврядування, зокрема за словами Олександра Чепура, вже зараз є підтримка від Лубенської міської ради, Лубенської районної ради, навчальних закладів та територіальних центрів соціального обслуговування.  


презентація проєкту Полтавською ГО «Твій Світ»
 

Про міжсекторне партнерство та як розвивати співпрацю для допомоги людям похилого віку наголосила начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Лубенської міської ради, Віта Коваленко. Вона закликала об’єднувати зусилля задля поліпшення життя літніх людей в громадах.  

презентація проєкту Полтавською ГО «Твій Світ»
 

Проєкт «Підтримка, порозуміння, людяність: мультиплікація успішного досвіду розвитку гуртків самодопомоги для людей похилого віку у відповідь на наслідки пандемії COVID -19»здійснюється  за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 998
Теги: ГО Твій світ, Полтавщина, волонтерські ініціативи, допомога літнім людям
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ