Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
25.03.2016
На Гребінківщині після реконструкції відкрилася Овсюківська лікарська амбулаторія

У відремонтованій Овсюківській амбулаторії створені комфортні умови для пацієнтів

На Гребінківщині після реконструкції відкрилася Овсюківська лікарська амбулаторіяДля жителів Овсюків та прилеглих сіл це велика і значна подія.

Останні кілька років амбулаторія розташовувалася у не зовсім зручному приміщенні. Тепер же для надання лікарських послуг виділено інше приміщення в центрі села. Минулого тижня відбулося урочисте відкриття Овсюківської лікарської амбулаторії після реконструкції.

Цьому передували тижні кропіткої праці по ремонту і пристосуванню будови саме для медичного закладу села. Громада, а також головний лікар Гребінківського центру ПМСД С.П.Литвиненко звернулися до керівництва Баришівської зернової компанії, котра працює на території цього села, з проханням надати матеріальну допомогу у проведенні ремонтних робіт.

Керівництво компанії відгукнулося на це прохання і на виконання цілого ряду важливих ремонтних робіт було виділено 36 тисяч гривень.

За ці кошти працівники господарства повністю замінили підлогу у приміщенні, була підведена вода та зроблена каналізація, оновлено систему опалення, виконано інші необхідні роботи.

Самі ж працівники амбулаторії брали активну участь у проведенні ремонту, клеїли шпалери, фарбували вікна, підлогу, двері. Словом, зараз приміщення повністю пристосоване і готове приймати пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медики Полтавщини закликали об'єднатися, щоб покласти край туберкульозу

Окрім звичних медичних послуг, які зазвичай можуть отримати жителі села у амбулаторії, тут можна придбати й ліки.

Варто сказати, що амбулаторія зараз займає лише кілька кімнат із усього приміщення, де вона знаходиться. Згодом і у інших кімнатах будуть виконані ремонтні роботи, для того щоб додалося кабінетів у сільській амбулаторії. Також є приміщення для надання житла для сімейного лікаря, якого так чекають у Овсюках.

В урочистому відкритті амбулаторії після оновлення і реконструкції взяли участь директор благодійного фонду з вирішення соціальних питань, заступник генерального директора Баришівської зернової компанії' Я.О.Дністрянська, директор регіонального відділення Г.І.Плис, головний лікар КЗ "Гребінківський центр ПМСД" С.П.Литвиненко, голова Овсюківської сільської ради Л.І. Блищик та інші .  

Спільними зусиллями та за допомоги небайдужих до проблем села керівників Баришівської зернової компанії вдалося зробити хорошу і важливу справу для місцевих жителів.

Віриться. що співпраця громади та аграріїв буде продовжуватися і ще буде зроблено чимало хороших справ.

Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 972
Теги: медицина, амбулаторія, Овсюки
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ