|
04.04.2017 На Полтавщині створюють сміттєпереробні полігони
| ||
З метою вирішення деяких питань, пов’язаних з експлуатацією полігонів і звалиш, заступник голови ОДА Олег Пругло провів робочу нараду із профільними керівниками органів влади.За його словами, уже розроблено проект порядку функціонування та припинення експлуатації полігонів та звалищ ТПВ на території Полтавської області. «Порядок спрямований на поліпшення існуючої екологічно-санітарної ситуації в районах розміщення полігонів та звалищ», - зазначив заступник голови ОДА. Зокрема, документ передбачає зниження техногенного навантаження шляхом раціоналізації кількості діючих об’єктів видалення твердих побутових відходів з припиненням експлуатації тих об’єктів, що не відповідають вимогам екологічної безпеки, не мають відповідної проектної документації та на яких не дотримуються технології захоронення сміття. Внісши певні корективи, учасники наради рекомендували розглянути його депутатам. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Лубнах в ДТП постраждала неповнолітня дитина (ФОТО) Нагадаємо, в області на сьогодні нараховується 670 сміттєзвалищ. Відповідно до Субрегіональної стратегії поводження з ТПВ, яку розробляли представники зі Швейцарії і Німеччини, вже на першому етапі заплановано скоротити кількість сміттєзвалищ до 175, на другому етапі – до 25. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

З метою вирішення деяких питань, пов’язаних з експлуатацією полігонів і звалиш, заступник голови ОДА Олег Пругло провів робочу нараду із профільними керівниками органів влади.


















