Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

20.11.2012

Захист автомобіля в руках сучасних технологій


Для забезпечення надійної охорони, щоб, як кажуть, і муха не пролетіла, встановлюються спеціальні датчики


Захист автомобіля в руках сучасних технологій

Якщо у вас є гараж, то це ще не значить, що він є гарантом безпеки для вашого «залізного коня». Більшість гаражів перебуває без охорони, а із засобів захисту лише металеві ворота, які зможуть зупинити зловмисника на деякий час.

 Про захист варто починати думати з початку будівництва. Проте якщо ви купуєте гараж, то особливу увагу приділяйте товщині стін: вона повинна бути не менша ніж півтори-дві цеглини, а при наявності вікон – варто зробити з внутрішньої сторони металеві ґрати.

Найбільш вразливим місцем є дах. Він, зазвичай, зроблений з деревинних перекриттів з шифером, що є легким способом для проникнення зловмисника. Ворота повинні щільно прилягати до стін, товщина металу мінімум 3-5 мм. Замків також має бути принаймні два: внутрішній і навісного типу, який одягається на вушка обох дверей воріт.

 При купівлі навісного гаражного замка надавайте перевагу таким, корпус яких виточений з товстої металевої пластини товщиною 30-40 мм, їх практично неможливо збити. Також можуть бути врізні, замки типу «краб», але у справжніх професійних злодіїв знайдеться відмичка на все.

 Найбільш неочікуваною несподіванкою для крадіїв стануть засоби технічної охорони. Сигналізація може бути кількох видів. Зовнішня(автономна) зможе налякати злодія сиреною з проблисковим маячком та привернути увагу охоронця кооперативу. Проте, якщо жодного охоронця поруч немає, то гарантованим захистом стане лише GSM-сигналізація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ты меня на рассвете разбудишь...

Для забезпечення надійної охорони, щоб, як кажуть, і муха не пролетіла, встановлюються спеціальні датчики: магнітно-контактні, вібрації, розбиття скла (при наявності вікон), відчинення дверей, сповіщувачі руху. Якщо ви впевнені у вашому сусідові по дачному кооперативу та обоє зацікавлені у захисті власного майна, то можливе встановлення одного комплекту обладнання на двох при умові, що гаражі з’єднані спільною стіною.

 При відкритті зловмисником гаража, відбувається спрацювання, сигнал про несанкціоноване проникнення надсилається або на пульт централізованої охорони ДСО, або у вигляді sms-повідомлення чи автодозвону на мобільний телефон власника.

При спрацюванні сигналізації, у випадку підключення до пульту Державної служби охорони, на місце прибуває озброєний наряд групи реагування та затримує злодія. При використанні автодозвону – власник сам повинен вжити заходів щодо усунення наслідків грабежу та затримання зловмисника.

Отже, щоб ваш гараж був надійним сейфом для вашого «залізного коня» і гарантував безпеку від непроханих гостей, подбайте про охорону вже сьогодні. Нехай обладнане системою сигналізації приміщення стане неочікуваний «сюрпризом» для зловмисників, а для вас – гарантією збереження вашого майна.

УДСО при УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 1401
Категорія: Суспільство
Теги: двері. ворота, автомобіль, охорона, GSM-сигналізація, гараж, вікно




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шість громад Полтавщини підписали меморандум про співпрац... Шість громад Полтавщини підписали меморандум про співпрац...
У Полтавській області 9 закладів надають медичну допомогу... У Полтавській області 9 закладів надають медичну допомогу...
На Полтавщині у водоймі знайшли тіло 50-річного чоловіка На Полтавщині у водоймі знайшли тіло 50-річного чоловіка
На Лубенщині жінці до воріт примотали ритуальний вінок і ... На Лубенщині жінці до воріт примотали ритуальний вінок і ...
Сексуальне насильство та зґвалтування 13-річної дівчинки ... Сексуальне насильство та зґвалтування 13-річної дівчинки ...
На Гребінківщині продавчиню оштрафували за продаж алкогол... На Гребінківщині продавчиню оштрафували за продаж алкогол...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ