Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

✔️ Суспільство
У розділі матеріалів: 282
Показано матеріалів: 261-270
Сторінки: « назад 1 2 ... 25 26 27 28 29 вперед »Подвоєння штрафів або Х2 - законно?

Відразу хочу вибачитися за трішки жартівливий стиль даної статті, але головним актором в цій кумедній історії виступаю не я, а ті хто її творять.

Вся історія розпочалася зі статті  Про сплату штрафів водіями в примусовому порядку  в якій автор посилається на статтю 308 КпАП, в якій написане наступне:

Стаття 308. Примусове виконання постанови про стягнення штрафу


   
   Суспільство та життя | 👁3278   🗨 (0)

За словами керівника ПОМГО "Твій Світ" Олександра Чепура, робота організації важка та ретельна

"За здорове майбутнє" - саме таку назву має просвітницька програма, яку впроваджує Полтавська обласна молодіжна громадська організація Твій Світ".

З початку реалізації проекту у червні,  працівниками Чепуром Олександром, Алексеєнко Сергієм та Калашником Олексієм, були проведені дитячі ігротеки, чисельні навчальні семінари - тренінги на тему "Вчимося толерантності", лекторії"ВІЛ/ СНІД - стосується кожного", "Курити або довго жити". Ці теми є складовими частинами просвітницько! програми "За здорове майбутнє"...

   
   Суспільство та життя | 👁2606   🗨 (0)

«НИБУЛОН» ставит новую веху в экономическом возрождении Полтавщины

ООО СП «НИБУЛОН» открыло новый, усовершенствованный зерновой комплекс в селе Марьяновка Гребенковского района Полтавской области. Это уже 6 объект компании, построенный в данном регионе и в условиях финансового кризиса. Единовременно он способен сберегать до 76,8 тыс. тонн зерновых и масличных культур, мощности по суточной отгрузке на железнодорожный транспорт составляют 4 тыс. тонн. Столько же зерна элеватор может принимать в течение суток.
«Такие компании, как «НИБУЛОН», будут получать достаточную поддержку государства, тем более – в рамках экономических реформ, реализующихся в стране»

   
   Суспільство та життя | 👁2694   🗨 (0)

На Гребенковском водохранилище Петр Басенко взял трофей на 8 кг.

Из рыб, ловящихся на спиннинг, на первом месте, безусловно, стоит щука. Она встречается почти повсюду. Её величина может вызвать восторг и новичка, и опытного, старого спиннингиста. На днях, хороший экземпляр весом 8 кг., удалось поймать пенсионеру г. Гребёнка - Дмитрию Басенко. Наш опытный герой дает советы и  делится своими секретами ловли.

Для успешной ловли щуки нужно иметь навыки в распознавании щучьих мест и особенно уметь выбирать время дня для лова.

   
   Суспільство та життя | 👁2544   🗨 (0)

«Завдяки цьому будівництву, йде рух, пульсує життя, люди отримують роботу»

Щотижня журналісти направляються «інспектувати» будівництво елеватора в Гребінківському районі. Цього разу Мар'янівка зустріла нас дощем, який прибив пил і, мов на замовлення, змочив землю. Ще здалеку кинулося у вічі зроблене за тиждень: змонтовано металеву галерею над силосами, більшість території забетонована, і цей процес не припиняється, повним ходом асфальтується під'їзна дорога, завезена й розрівняна земля в парковій зоні, уже будується фонтан. І це далеко не весь перелік виконаних за останні 7 днів робіт.

Невеликий дощ не налякав робітників, усі продовжували трудитися.

   
   Суспільство та життя | 👁2734   🗨 (0)

На будівництві нового елеватора у Мар'янівці працює близько 50 різних підприємств

Переважна більшість з яких вдало і продуктивно співпрацює з "НІБУЛОНом" вже багато років. Будівельники, монтажники, слюсарі, інші спеціалісти приїхали до Мар'янівки з різних куточків нашої області та інших регіонів.

Загалом же на об'єкті трудиться одночасно більше тисячі працівників. Ситуація по меншій мірі неймовірна, враховуючи те, що нині економіка держави знаходиться у стані економічної кризи. Але не зважаючи на це, потужна аграрна компанія продовжує розвиватися, а й навіть більше - дає змогу працювати і розвиватися іншим.

   
   Суспільство та життя | 👁2925   🗨 (0)

Освітяни починають новий навчальний рік

Напередодні першовересневого дзвінка освітяни району зібралися на традиційну серпневу конференцію, на якій зазвичай підводять підсумки попереднього навчального року, ставлять завдання на новий навчальний рік. Засідання педагогів почалося з представлення нового начальника відділу освіти райдержадміністрації. Нового керівника, Валентину Миколаївну Лисогор, представив перший заступник голови РДА В.О.Пісня, який висловив впевненість, що В. М. Лисогор - досвідчений, старанний і успішний керівник, вчитель і зможе разом з педагогічною спільнотою району тримати нашу освіту на належному рівні. Валентина Миколаївна подякувала за довіру і висловила'сподівання на підтримку і співпрацю як з боку керівництва району, так і з боку вчительського колективу.

   
   Суспільство та життя | 👁2706   🗨 (0)

Путівник для майбутніх прийомних батьків

Кожна людина - коваль власного щастя! Цей вислів часто використовують впевнені в собі люди, які досягли життєвого успіху. Пройшовши тернистий шлях, подолавши життєві перешкоди, людина задоволена своїм життям та успіхами.

Але іноді трапляються долі людей, яким не позаздриш. Особливо сумно, коли це стосується дітей, оскільки дитина не може впливати на свою долю і повністю залежить від нас - дорослих. Сумна статистика говорить про те, що кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не змінюється на краще.

   
   Суспільство та життя | 👁2762   🗨 (0)

Щодо реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності

Щодо реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності Реєстрація суб'єктів господарювання є першим кроком на шляху становлення та розвитку бізнесу і вирішення багатьох соціально-економічних завдань у державі. Це розвиток виробництва, зниження рівня безробіття, зростання добробуту громадян, забезпечення інвестиційної привабливості України, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Процес реєстрації підприємницької діяльності та взяття на облік в органах державної податкової служби здійснюється за спрощеною процедурою -принципом «єдиного вікна», але на телефон .гарячої лінії" Гребінківського відділення продовжують надходити запитання від громадян про порядок реєстрації суб' єктів під приємницької д іяльності. 

   
   Суспільство та життя | 👁2455   🗨 (0)

Богдан Бенюк на дачі посадив картоплю та помідори

У Гребінківському, Пирятинському та Шишацькому районах мають дачі народні депутати, актори, політики, митці. Там, вважають, наймальовничіша природа. Дачний сезон серед знаменитостей розпочався.

— То в мене не дача, а справжня хата. Українці по своїй натурі не вміють дачі мати тільки для відпочинку, — говорить актор театру та кіно Богдан Бенюк, 53 роки. — Працюємо на те, щоб картопельку посадити, жуки позбирати. Аби були свої екологічно чисті овочі.

Бенюк два роки тому купив хату в селі Білоцерківці на Пирятинщині:

— У дружини дівоче прізвище Яцина. Є легенда, що її рід походив із села Яцини.  

   
   Суспільство та життя | 👁3387   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Декілька помилок дачників, через які пол...

/_pu/70/57110181.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg