Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

✔️ Суспільство
У розділі матеріалів: 282
Показано матеріалів: 251-260
Сторінки: « назад 1 2 ... 24 25 26 27 28 29 вперед »Как все успевать: 5 советов планирования личного времени

Вопросом, как все успевать, задаются и бизнес-леди, которым приходится совмещать карьеру и дом, и домохозяйки, и студентки. Нехватка времени порой связана не с количеством хлопот, а с неумением планировать свое время.

Что такое планирование времени? План – это список действий, который выполняется в определенной последовательности строго в свое время. Вот почему планирование личного времени должно быть письменным (чтобы память не подводила).

   
   Суспільство та життя | 👁2926   🗨 (0)

Під егідою Голови ДПС України, запроваджено сервіс для платників податків «Пульс податкової»

З метою подолання проявів корупції в органах державної податкової служби та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні із посадовими особами податкової служби, формування у громадян об’єктивної оцінки діяльності органів ДПС , під егідою Голови ДПС України О. Клименка, запроваджено сервіс для платників податків «Пульс податкової».

Цей сервіс функціонує за принципом call-back, тобто працівники податкової не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

   
   Суспільство та життя | 👁2435   🗨 (0)

Протидія корупції. Відділ внутрішньої безпеки ДПС Полтавської області повідомляє

З метою попередження та викриття корупційних правопорушень з боку податківців в системі органів державної податкової служби створено Управління внутрішньої безпеки ДПС України, структурним підрозділом якого є відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Полтавській області.

Основними завданнями відділу є здійснення заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх здійсненням в апараті органів державної податкової служби області, забезпечення безпеки діяльності органів державної податкової служби та їх працівників, а також захисту працівників від протиправних посягань, пов'язаних з виконанням ними службових обов'язків.

   
   Суспільство та життя | 👁2317   🗨 (0)

Твоя безпека

Загальні поради як уберегтися від злочинів
Не сідай до незнайомих в автомобіль покататися, навіть якщо дуже хочеть- ся або ти запізнюєшся.

Якщо незнайомі люди запросили тебе послухати музику, подивитися відео- фільми, погратися із собакою (може бути й будь-який інший привід), – не поспішай погоджуватися, перед тим обов’язково порадься з батьками або вчителями. Не можна заходити до ліфту наодинці з незнайомою особою.

   
   Суспільство та життя | 👁6373   🗨 (0)

Олена Білоконь — співоча Наталка-Полтавка

Нині на великій сцені іскряться тисячі зірок. Але, на жаль, бувають зірки, які сяють не талантами голосу, своїм успіхом вони завдячують майстерності продюсера. Часом здається, що варто лише знати сім нот, вміти широко відкривати рота, знайти потрібну людину для підтримки і ти — кумир багатьох.

А так хочеться гучніше чути зі сцени глибокий тембрально і змістовно спів, щоб від пісні переверталася душа, щоб залишався гарний слід десь у підсвідомості. Співає проникливо, бадьоро і лірично, співає по-українськи, бо щиро і рідною мовою, полтавчанка...

   
   Суспільство та життя | 👁3981   🗨 (0)

Велике серце прийомних батьків

Сім’я, родина – здається, дуже прості і знайомі всім поняття. Та чи питаємо ми себе, що вони для нас означають? Чи дякуємо батькам, дітям, рідним, що вони поряд з нами? Часто ми сприймаємо свою сім’ю як обов’язкову, але звичну частину життя.

Можливо, 15 травня – у Всесвітній день сім’ї - слід на хвильку зупинитись, відкинути щоденні справи, суєту і сказати щирі слова членам своєї родини: чоловікові та дружині, батькам, дітям... Загалом 70 % українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті, водночас, у нашій державі стає все більше дітей, позбавлених батьківського піклування.

   
   Суспільство та життя | 👁4032   🗨 (0)

Международный ли международный женский день 8 марта

Женский день, 8 Марта, Праздник весны – с детства отложился у нас в памяти, как добрый и яркий день, полный улыбок, цветов и поздравлений. А как хороши наши мужчины в этот!

Выбритые и наглаженные, с утра бегают по магазинам в поисках заветных тюльпанов и чего-нибудь еще, часто совершенно бесполезного. А мы с замиранием сердца, с приподнятым настроением, ждем их на кухне, чтобы вместе отметить этот романтичный праздник. Наверное, всем известно из истории, как возник этот праздник, про Клару Цеткин и женский бунт текстильщиц из Нью-Йорка, поэтому повторяться не буду.

   
   Суспільство та життя | 👁3157   🗨 (0)

Білоконь Олена Олексіївна-заслужена артистка України!

14 вересня 2009 року указом Президента Білоконь Олені Олексіївні присвоєне звання «Заслужена артистка України». 15 вересня в Національному палаці мистецтв «Україна» на заключному етапі Фестивалю мистецтв: «Слава роду Полтавського», було вручено нагрудний знак та посвідчення.

Білоконь Олена Олексіївна народилася 3 березня 1979 року в селі Коритня, Монастирищенського району що на Черкащині, де проживала з батьками до 1983 року. Після цього сім'я змінює своє мешкання на мальовниче село Ісківці, Лубенського району, Полтавської області. Там через два роки їй гостинно відкриває свої двері Ісківська школа .

   
   Суспільство та життя | 👁3749   🗨 (0)

Адміністративні стягнення передбачені за порушення ПДР

Керування транспортними засобами, що мають технічні несправності (гальмової системи, рульового управління, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи з іншими технічними несправностями, переобладнаними з порушенням або такими, що своєчасно не пройшли державного технічного огляду...

До порушників Правил дорожнього руху застосовуються адміністративні санкції у вигляді позбавлення прав керування транспортними засобами, адміністративний арешт, громадські роботи та оплатне вилучення транспортного засобу – виключно за рішенням судді.

   
   Суспільство та життя | 👁2399   🗨 (0)

Почему мужчины готовят шашлык лучше женщин?

Ешьте шашлык, и да пребудет с вами сила!
Наполеон Бонапарт.

Возможно, шашлык – это первое, что съел человек сразу после того, как ему удалось обуздать огонь. Жареное на углях мясо ели все и всегда. И упомянутый предчеловек, отложив дубину, и горный пастух, и разбойники с большой дороги, и титулованные вельможи в богато обставленных залах.

Слово «шашлык» восходит своими корнями к тюркским словам «шиш» – вертел; и «лик» – то, что на вертеле. На Руси шашлык именовался «верченым» мясом и считался, впрочем, как и у всех народов, кушаньем праздничным и возвышенным.

   
   Суспільство та життя | 👁2885   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg