Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

✔️ Суспільство
У розділі матеріалів: 272
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « назад 1 2 3 4 5 6 ... 27 28 вперед »дівчинаЖоден нормальний чоловік не захоче дізнатися, що йому змінює його дівчина.

Причому ця новина може шокувати чоловіка, вивести його на емоції і розлютити. Але навіть на вигляд спокійна і любляча жінка одного разу може почати змінювати чоловікові.Тому чоловікові слід знати ранні ознаки того, що жінка йому зраджує. Причому для цього її необов'язково розпитувати питаннями або почати стежити за нею.

   
   Психологія | 👁631   🗨 (0)

Як повернути чоловіка в сім'ю: поради психологаКоли чоловік покидає родину - це дуже сильно підриває здоров'я дружини. Весь світ навколо валиться. Часом почуття відчаю, небажання жити настільки сильні, що терпіти немає сил.

Тільки одне питання - як повернути чоловіка в сім'ю? Стан приниження, образи, ненависті переповнюють душу. За жодних надзвичайних обставин не говоріть прo свої переживання чужим людям. У такі дні бажано усамітнитися або звернутися за допомогою.

   
   Психологія | 👁890   🗨 (0)

Почему психологи не советуют возвращаться к бывшемуКазалось бы, расставание ставит точку в отношениях, и максимум, чего можно ожидать, – это остаться друзьями.

Между тем почти половина женщин, которые после разрыва не нашли себе других спутников жизни, хотя бы раз вступали в интимные отношения с бывшими мужьями и бойфрендами. К такому выводу пришли британские психологи.

   
   Психологія | 👁450   🗨 (0)

Чоловіча та жіноча хода: чим вони унікальніСучасна мода на відміну від гендерної самоідентифікації викликає багато суперечок у вчених, які розглядають це явище з точки зору психології і фізіології. Часом складно зрозуміти здалеку по ході попереду ідучої людини, чоловік це чи жінка. Одяг в стилі унісекс, манери в стилі унісекс, мислення в стилі унісекс і хода в стилі унісекс.

Однак, є аспекти, від яких нікуди не дітися: за кількома ознаками можна класифікувати загальні прояви фізичних особливостей ходи середньостатистичного чоловіка і середньостатистичної жінки.

   
   Психологія | 👁548   🗨 (0)

господиняБагато жінок хочуть стати хорошими господинями, щоб в їхньому будинку завжди було чисто, прибрано, випрати і так далі.

Чому сама жінка і вся її сім'я буде задоволена. Крім того, вона буде отримувати компліменти в свою сторону. Але навіть на вигляд гарна господиня може виявитися зовсім не тією, за яку себе видає.


Декілька причин, чому у жінки пропадає любов і повага до чоловікаДеякі люди вважають, що любов може жити вічно. Але насправді це зустрічається досить рідко.

Через деякий час почуття можуть остигати, емоції вже не такі яскраві, і залишається лише прихильність. Особливо яскраво це проявляється у жінок. Варто обговорити, чому любов і повагу до чоловіка пропадає.

   
   Психологія | 👁564   🗨 (0)

Успішна людина і декілька речей, на які не вистачить сміливості у невдахиКоли людина спостерігає чийсь успіх, то у неї з'являється бажання наслідувати. Це нормальна реакція, свого роду мотивація. Але важливо усвідомлювати, що такий успіх не випадковість, а сукупність сил, праці і віри в себе.

Успішні люди є такими, бо не бояться ризикувати, роблять помилки і не зупиняються на досягнутому. Вони живуть за правилами, на підтримку яких у невдахи не вистачить сміливості.

   
   Психологія | 👁609   🗨 (0)

Речі, за якими в натовпі можна обчислити скромну дівчинуЧоловікам подобається проводити час в компанії яскравих дівчат, які готові веселитися цілими днями, шукати пригоди, вплутуватися в авантюри. Але таке проведення часу швидко набридає молодим людям, стомлює їх.

У якийсь момент вони відправляються на пошуки скромної дівчини, з якою можна будувати плани на майбутнє, а не насолоджуватися поточним моментом.

   
   Психологія | 👁592   🗨 (0)

Декілька порад, які ненавидять самотні жінкиМоже мати місце ситуація, коли жінці за 30, але вона ще жодного разу не виходила заміж. Не є винятком і такі випадки, коли жінка розлучилася, але з певних причин не поспішає вийти заміж знову.

Окремі індивідууми вирішують взяти на себе роль гуру і починають давати таким жінкам різні поради. Можна помітити, що сама жінка в подібних рекомендаціях зовсім не має потреби.

   
   Психологія | 👁569   🗨 (0)

Истероидный (театральный) тип личностиСовременная психология рассматривает различные типы характера человека через защитные механизмы, которые чаще всего используются данным индивидом. Если вспомнить Фрейда, то это такие механизмы психики, которые освобождают сознание от непереносимых переживаний, отношений и травм. Например, вытеснение – это полное помещение неприятной информации в подсознательное, то есть человек просто «забывает» о болезненном событии или травмирующих фактах.

   
   Психологія | 👁704   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


5 корисних властивостей кукурудзи

/_pu/68/30022191.jpg

Что общего у ассистента парковки и ассис...

/_pu/67/72328304.jpg

Як захистити цибулю від шийкової гнилі: ...

/_pu/68/85393275.jpg

Як освіжити інтер'єр за допомогою лю...

/_pu/68/54061351.jpg

Erotic massage has a positive effect on ...

/_pu/68/26801414.jpg

Безопасность и Комфорт: Инновационные Фу...

/_pu/69/68007099.jpg

Діарея у собак: причини і лікування

/_pu/68/23842990.jpg

Навіщо класти чайний пакетик в унітаз: е...

/_pu/68/16032006.jpg

У чому основні відмінності амбулаторного...

/_pu/69/42936416.jpg

У чому можна замочити насіння перцю, щоб...

/_pu/67/18480688.jpg

Кішка раптово п'є багато води: в чом...

/_pu/68/27212619.jpg

Як позбутися самотності

/_pu/68/95653521.jpg