Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як чоловіки і жінки почуваються після випадкового сексу?

Чоловіки біологічно запрограмовані, щоб зробити якомога більше потомства, стверджуют

Як чоловіки і жінки почуваються після випадкового сексу?

Близько половини людей в Сполучених Штатах і Західній Європі, щонайменше, мали хоча б один випадковий секс протягом дорослого життя. Такі висновки авторів нового дослідження. Як вони себе почувають на наступний ранок після нічної зустрічі в залежності від статі. Жінки, на відміну від чоловіків, частіше висловлюють жаль з приводу випадкового сексу. Чоловіки, навпаки, частіше залишаються задоволені своїм "падінням".

Дослідження виявили також великі відмінності в тому, як почувалися люди, які відмовилися від можливості випадкового сексу. Далеко не всі жінки відповіли "ні" з жалем, в той час як третина чоловіків хотіли б повернути цей момент і відповісти "так".

Випадковий секс
 

Висновки, опубліковані в Evolutionary Psychology, надійшли з недавнього опитування 263 дорослих норвежців, і вони разюче схожі на попередні дослідження, проведені в США. Насправді, автори нового дослідження мали всі необхідні інструменти для виявлення відмінностей в опитуваннях в цих двох регіонах, особливо з огляду на той факт, що Норвегія по праву займає перше місце як найбільш сексуально ліберальна і світська держава.

Але в обох зонах були виявлені схожі моделі поведінки. У норвезькому опитуванні 35% жінок жалкували про випадковий секс після першого знайомства, проти 20% чоловіків. Тільки 30% жінок були щасливі від їх нового сексуального досвіду, на відміну від 50% чоловіків.

Коли питали про останній секс, який не був випадковим, 80% жінок і 43% чоловіків були щасливі та не шкодували про прийняте рішення. Тільки 4% жінок жалкували про втрачену можливість випадкового сексу, в той час як для чоловіків ця цифра сягала 30%.

Щоб з'ясувати, чому жінки частіше висловлюють жаль з приводу випадкового сексу, ніж чоловіки, дослідники з норвезького Університету науки та технологій та університету штату Техас в Остіні вирішили копнути глибше. Вони виявили, що жінки схильні більше турбуватися про такі питання, як вагітність, інфекції, що передаються статевим шляхом і погана репутація, що не дивно. І не тільки про ці проблеми. Жінки більше переживають в принципі про все, що їх оточує, в той час як чоловіки схильні до більш імпульсивних вчинків і готові ризикувати набагато частіше.

Випадковий секс
 

Респондентів також запитували про задоволення, яке вони відчували під час випадкового сексу. У цьому питанні дослідники також виявили сюрприз: чоловіки відчували оргазм під час випадкових зустрічей набагато частіше, ніж жінки. При цьому жінки уточнювали, що оргазм був для них особливо важливий.

Так чи інакше, але відмінності в тривожності або сексуальної задоволеності не були достатньо великими, щоб стверджувати про серйозні гендерні відмінності. Навпаки, дослідники вважають, що жалкування пов'язані з еволюційними відмінностями між чоловіками та жінками.

Чоловіки біологічно запрограмовані, щоб зробити якомога більше потомства, стверджують вчені. Жінки ж не можуть собі дозволити необмежену кількість дітей, тому, що запрограмовані більше дбати про якість партнерів, ніж про кількість.

Випадковий секс
 

Ці біологічні стимулятори в сучасний час менш важливі, ніж кілька століть тому. Дослідники визнають, що культурні стереотипи сексуально активних чоловіків набагато актуальніше стереотипів сексуально активних жінок, які є скоріше негативними. До того ж жінки виявляються набагато частіше під сексуальним тиском або примусом до сексу, ніж чоловіки. Це також може пояснювати багато випадків жалкування.

Але той факт, що ця закономірність зберігається навіть в такій сексуально однакової культурі, як Норвегія, свідчить про те, що еволюційна біологія як і раніше впливає на ставлення до сексу.

Так які уроки ми можемо з усього цього винести?

Норвезький професор психології Лейф Оттесен Кеннайр стверджує, що у відносно ліберальному суспільстві, якщо люди відчули себе погано після випадкового сексу, це не означає, що у них неприємності в сексі, це означає вони нещасливі в житті.

Випадковий секс
 
 
"Деякі жінки знаходять невелику втіху на самоті, шкодуючи про випадковий секс, або тому, що у них немає оргазму щоночі", - розповів Кеннайр в листуванні виданню Health.

Важливо також розуміти, що ці результати показують лише загальну картину. Багато жінок не висловлюють жаль з приводу випадкових сексуальних контактів, в той час як багато хто з чоловіків жалкували про скоєне. Іншими словами, важливо не те, що Ви поставитеся до сексу, як суспільство в цілому, а те, що Ви особисто відчуєте при цьому.

Зрештою, важливо лише те, що обидва партнери щасливі та відчувають радість від спілкування, а це дуже корисно для здоров'я. Головне, оберігатися і приймати обґрунтовані, виважені та безпечні рішення, які будуть корисні для Вас як фізично, так і емоційно.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 329 | Теги: випадковий секс, випадковий секс у чоловіка, випадковий секс у жінки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Важная информация про топливные автомоби...

/_pu/56/15340907.jpg

Як за лічені хвилини упорядкувати посуд ...

/_pu/61/25760228.jpg

Польза пчелиного яда для человека

/_pu/59/72685291.jpg

Користь ортопедичного взуття

/_pu/60/07587130.jpg

Декілька ознак поганої дружини, через як...

/_pu/56/31696672.jpg

Витамин С для красоты кожи лица - кому и...

/_pu/58/87380532.jpg

Когда дарить украшения в отношениях?

/_pu/58/43015329.jpg

Для чего нужна полировка кузова и как ее...

/_pu/58/48174458.jpg

Як з поведінки дівчини зрозуміти, що вон...

/_pu/60/70374272.jpg

Терапевт назвав сприяння продовженню жит...

/_pu/56/13787295.jpg

Декілька речей, які змушують чоловіків н...

/_pu/58/07219694.jpg

Успішна людина і декілька речей, на які ...

/_pu/59/53068418.jpg