Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як довести дівчину до оргазму поцілунками

Жіночі груди приносять задоволення не тільки чоловікам, а й жінкам

поцілунок

Чи можна довести дівчину до оргазму поцілунками на етапі знайомства або попередніх ласок. Відразу скажимо, що це цілком реально і під силу навіть недосвідченому коханцю. Давай подивимося правді у вічі, поцілунки – це основа гармонійних відносин.

Хороший поцілунок може викликати у дівчини слабкість у колінах та мурашки по шкірі, а поганий – поставити жирну крапку у вашому спілкуванні.

Це пов'язано з тим, що тіло жінки схоже на криницю еротичних відчуттів. Дівчата набагато чутливіші за хлопців. Їхнє тіло охоче реагує на найменші дотики. А тепер уяви, що ти торкаєшся її шкіри не руками, а губами і язиком. У цей момент вона збудиться вдвічі сильніше, ніж за звичайного петтингу.

Коли справа сягає ідеального поцілунку, час вирішує все. Не поспішай і зроби все максимально природно. Важливо не тільки знати, як довести дівчину до оргазму поцілунками, але й робити це у відповідному місці. Твоя мета принести їй задоволення, а не збентежити присутністю здивованої публіки.

Що робимо

Формула ідеального поцілунку:

1. Починай повільно

Твої поцілунки мають сприйматися як марафон, а не як спринт. Не потрібно відразу ж накидатися на дівчину та демонструвати їй свою силу, пристрасть та бажання зайнятися сексом. Дівчина ще не готова до такого натиску і не зможе розслабитися. Почни повільно. Нахилися для поцілунку і, коли відчуєш, як її губи притулилися до твоїх, повільно відсунься. Якщо їй це подобається, вона нахилиться до тебе, і у вас виникне природний ритм наростаючого збудження.

2. Використай свої руки

Ні, не нижче за пояс! Не поспішай. Скраси свій поцілунок ніжними дотиками. Торкнися її обличчя, акуратно зачеши волосся за вухо, проведи кінчиками пальців її шиї. При цьому постійно змінюй ритм та техніку поцілунку, начебто вивчаєш її губи. Стеж за реакцією, що її найбільше збуджує і які поцілунки охочіше відгукується.

Вона цілує тебе у відповідь із таким самим бажанням? Якщо так, то прибери руку з її обличчя і повільно обійми її за талію, притиснись до неї стегон. Дівчина відчує твоє збудження та відповість тобі взаємністю.

3. Контролюй свій язик

Увага! Ти досяг важливого моменту. Все йде за планом, і твій язик починає імітувати проникнення члена в її рот. Будь з цим обережним! Одна справа спробувати дівчину на смак, злегка стимулюючи нервові закінчення слизової оболонки рота, і зовсім інша – перекрити своїм язиком їй подих.


поцілунок
 

Ідеальний поцілунок можна зіпсувати, якщо зробити його надто пристрасним. Потрібно пам'ятати одне важливе правило: французький поцілунок має бути збалансованим, при цьому обидва ваші язики мають бути задіяні рівною мірою. Злегка оближи її губи і утримуй їх злегка відкритими. Обережно досліджуй її язик своїм, даючи їй достатньо часу, щоб зробити те саме.

Як поцілувати дівчину, щоб вона збуджувалась

Вміння правильно цілувати дівчат – дуже важлива навичка, якою потрібно оволодіти кожному чоловікові, що поважає себе. Воно в нагоді тобі вже на першому побаченні і різко збільшить твої шанси на швидкий секс.

Одна з основних причин того, що чоловіки зазнають невдачі при спробах фізичного контакту з жінками, полягає в тому, що вони не мають жодного уявлення про те, що відбувається, і певного плану дій. Замість того, щоб насолоджуватися процесом, вони поспішають якнайшвидше завершити етап поцілунків і скоріше дістатися до її трусиків.

Складається таке враження, що чоловіків змушують цілуватися, бо вони поспішають, поводяться ніяково і неприродно. Навіть легкий поцілунок в ідеальному місці і в потрібний час може викликати тремтіння по всьому тілу, головне знати, як довести до оргазму жінку одним поцілунком.


поцілунок
 

Ерогенні зони дівчини

Ось кілька ерогенних зон на тілі дівчини, що особливо чутливі до поцілунків. Ніжна стимуляція цих ділянок тіла викличе в ній сильну сексуальну реакцію.

ГУБИ

Поцілунки – це мистецтво, яким мають опанувати всі представники чоловічої статі у всіх своїх різноманітних техніках та стилях. Стимуляція губ дуже важлива у процесі близькості.

Звичайний поцілунок, французький поцілунок, гра язиком або ніжне чуттєве смоктання, все це потрібно використовувати.

ОБЛАСТЬ ШИЇ

Жіноча шкіра чутливіша, ніж чоловіча, особливо це стосується бічних сторін шиї. Повільний чуттєвий поцілунок у шию з мінімальним смоктанням може сильно її порушити. Плавний дотик твоїх губ до її шкіри обов'язково викличе в неї тихий стогін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі пояснили, що буде, якщо зовсім відмовитися від сексу

Трохи подражни її, використовуючи зуби (тільки обережно, не завдаючи болю). Це дуже збуджує, якщо не пошкодить її бездоганну шкіру.

ЇЇ ВУХА

Багато хлопців часто не звертають уваги на цю частину тіла, але вона є чудовим місцем для поцілунків. Смоктання мочки її вуха, легкий рух язика, тепле, вологе дихання, все це обов'язково вплине на рівень її збудження.

поцілунок
 

Тим не менше, тобі потрібно контролювати цей процес і не захоплюватися, тому що гучне дихання та шум від поцілунку сильно відволікає та дратує. Так що стеж за звуками, що видаються.

ЇЇ СОСКИ

Жіночі груди приносять задоволення не тільки чоловікам, а й жінкам. За ступенем збудливості вони знаходиться на другому місці після клітора, тому багато жінок відчувають оргазм завдяки правильній стимуляції сосків. Але незважаючи на те, що соски є найбільш чутливою частиною жіночих грудей, і саме на них ти хотів би зосередитися, але не забувай пестити і стимулювати всі груди, це прискорить наближення оргазму.

Кожна жінка має свій поріг чутливості. Якщо одній подобаються ледь помітні дотики до грудей, то інший потрібна активна стимуляція з ссанням та покусуванням. Тут немає певних інструкцій, тому діяти необхідно інтуїтивно. Стеж за реакцією дівчини на твої дотики.

ЛІНІЯ ВЗДОВЖ ХРЕБТА

Оскільки хребет знаходиться дуже близько до поверхні шкіри, ця область дуже чутлива до перепаду температури. Легкі вологі поцілунки вздовж хребта насправді творять чудеса.

Дотримуйся цих простих порад, і ти своїми поцілунками зможеш швидко довести дівчину до оргазму не знімаючи з неї навіть трусиків.


Схожі матеріали:

👁 441
Категорія: Інтим
Теги: вуха, трусики, Ерогенні зони дівчини, шия, оргазм, соски, жіночі груди, Поцілунок
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


На яку глибину садять гладіолуси: прикрі...

/_pu/63/06457677.jpg

100 грамів хлібопекарських дрожжей - і п...

/_pu/64/99178526.jpg

Бажаєте збирати врожай вишні відрами? Є ...

/_pu/63/40963367.jpg

Як вивести попелицю з чорної смородини

/_pu/63/65397101.jpg

2 врожайні сорти огірків, які не вимагаю...

/_pu/62/80651854.jpg

Де посадити соняшник, щоб не зашкодити і...

/_pu/63/11502499.jpg

Як дачники використовують харчову соду п...

/_pu/63/29661752.jpg

Зробити добриво з бур'янів: як підви...

/_pu/62/62895567.jpg

Натуральне підживлення для моркви, від я...

/_pu/65/85662958.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Цього не вистачає малині навесні: чим пі...

/_pu/63/82559154.jpg

Змусити чоловіка забути про інших: що ро...

/_pu/64/89596555.jpg