Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як відрізнити силіконові груди від справжніх

Будь-яке хірургічне втручання, яке потребує розрізу шкірних покривів, залишає рубці. При операції зі збільшення грудей імпланти вставляються під грудьми, біля пахв чи через край соска. Саме в цих місцях у жінки залишаться шрами.


Цікавим є той факт, що ставлення до силіконових грудей у чоловіків і жінок досить відрізняється

Багато чоловіків не раз замислювалися про те, як відрізнити силіконові груди від справжніх та шляхом обговорень на різних інтернет – майданчиках сформувалася низка своєрідних порад для вирішення цього питання.


Як відрізнити силіконові груди від справжніх
 

Цікавим є той факт, що ставлення до силіконових грудей у чоловіків і жінок досить відрізняється. Чоловіки здебільшого схиляються до вибору краще невеликих, але натуральних грудей, ніж до силіконових принад. Жінки ж навпаки, чергами вишиковуються біля кабінету хірурга, забуваючи про те, що результати подібної маніпуляції не завжди радують око, а в гіршому випадку порушують естетичний вигляд і можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Так як же відрізнити силіконові груди від реальних?

Нижче наведемо низку моментів, на які слід звернути увагу чоловікам:
  • Всім відомо такий нехитрий, але ефективний винахід дизайнерів спідньої жіночої білизни як пуш-ап. Своєрідне потовщення в нижній частині бюстгральтера помітно піднімає груди вище та надає їй видимого об'єму. Молочна залоза жінки без даного пристосування знаходиться на рівні пахвових западин, силіконові ж груди навіть без білизни перебувають у подібному положенні, не провалюються вниз і не провисають.

  • Від природи груди жінки мають форму краплі, без чіткого обрису овалу, груди з імплантами навпроти – круглі, об'ємні і нагадують на вигляд кулю.

  • Також слід зазначити відстань між молочними залозами. В середньому у жінок воно від п'яти до семи сантиметрів, при встановленні імплантів проміжок значно скорочується і притискає круглі груди, що здається неприродним.

  • Будь-яке хірургічне втручання, яке потребує розрізу шкірних покривів, залишає рубці. При операції зі збільшення грудей імпланти вставляються під грудьми, біля пахв чи через край соска. Саме в цих місцях у жінки залишаться шрами. Місце розташування залежить від того, який спосіб обраний установки лікарем. Найчастіше при ретельному розгляді шрами можна розглянути неозброєним поглядом.

  • Залежно від типу ендопротезів грудей (імплантів) їх наявність можна визначити за ледь вловимим звуком. Сольовий імплант, на відміну від силіконового побратима, має всередині не пружинисту структуру, а рідку, яка при пересуванні може булькати. Дана обставина не помітна у повсякденному житті, але при більш інтимному контакті може бути виявлено.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как сохранить грудь при похудении

Спираючись на перелічену вище інформацію, відрізнити силіконові груди від справжньої не складе великої праці. Якщо ви несподівано почули хлюпання штучних грудей у  жінки – не загострюйте на цьому моменті увагу. Можливо, із ваших стосунків вийде міцний союз. У разі зацікавленості дамою на один вечір, силіконові груди також не перешкода і не привід для розладу - просто приємно проведіть час. Залишіть жінку в ілюзорному світі, де її особисте щастя залежить від розміру та форми молочних залоз, а не від внутрішнього змісту.


Схожі матеріали:

👁 463
Категорія: Інтим
Теги: сосок, груди, хірургічне втручання, провісаючяч груди, креглі груди

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Просто наслаждайтесь: это лучшие позы дл...

/_pu/67/94451366.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg

Фіалка цвістиме цілий рік: важлива підка...

/_pu/67/28304347.jpg

Дорослі ігри для задоволення

/_pu/67/20402392.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Что общего у ассистента парковки и ассис...

/_pu/67/72328304.jpg

Якщо хочеться згущеного молока: виявляєт...

/_pu/67/01929388.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg

Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg